Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Kvůli drogám vzdala Sju Kjut (†20) boj s rakovinou: Skočila ze 4. patra, přitom ji čekala svatba a pak ráj!

Sju Kjut se měla krátce po sebevraždě vdávat!
+ Další 4 fotografie
Když koncem května spáchala brněnská rapperka Sju Kjut (†20) sebevraždu, smutná zpráva obletěla celé Česko. Stály za tragickou smrtí dívky, která zcela nahá v pražském klubu Ateliér škemrala o "aspoň 5 minut sexu", spíš drogy, nebo nevyléčitelná nemoc? Redakce eXtra.cz získala exkluzivní vyjádření muže, který tvrdí, že si rodačku z brněnského sídliště Vinohrady měl brát!

Brněnské rapperce Sju Kjut obrátily drogy život vzhůru nohama. Ze vzorné středoškolačky a šikovné tanečnice se stala striptérka, která si začala vydělávat u tyče v Praze. Proslavilo ji video z pražského baru Ateliér, v němž prosila ochranku o „alespoň 5 minut sexu“.

Teprve dvacetiletá dívka, vlastním jménem Zuzana K., spáchala koncem května sebevraždu. Skočila ze čtvrtého patra obchoďáku Letmo naproti hlavnímu nádraží moravské metropole. A dopadla do míst, kudy denně procházejí tisíce lidí. Týden se nevědělo, že šlo o Sju Kjut. Na eXtra.cz jsme o její tragické smrti informovali jako první.

Rodačka z brněnských Vinohrad se prý rozhodla skoncovat se život kvůli zákeřné nemoci. Svou roli ale mohly sehrát i drogy. „Rakovinou trpěla už od dětství, ale doktoři byli přesvědčení, že nemoc může porazit. Už jako malá nosila šátek, který později vyměnila za paruku. Ale pořád věřila, že tohle zvládne vybojovat,“ svěřil nám její expřítel. „Celý život jí dávali naději, že přežije. A najedou jí řekli, že se rakoviny už nezbaví a má pár měsíců. Navíc to extrémně přeháněla s drogami. A tak už to podle mě nevydržela a udělala, co udělala," dodal.

Dva měsíce po smutném konci Sju Kjut se nám ozval její snoubenec. Rapperka se totiž měla vdávat jenom pár dní nato, co skočila ze čtvrtého patra nákupáku. „Měli jsme se brát a pak odjet do Španělska. To byl původní plán. Ale pak se stalo, co se stalo, a Zuzka to prostě ukončila,“ řekl zlomeným hlasem muž, který je od tragické smrti své lásky v pracovní neschopnosti. Bylo hodně znát, jak moc ji miloval. „Zničilo mi to život,“ přiznal a na další slova nenašel sílu.

Případem se zabývali i policisté, cizí zavinění smrti Sju Kjut ale nezjistili.

Mohlo by vás zajímat

Další články