Brněnské rapperce Sju Kjut obrátily drogy život vzhůru nohama. Ze vzorné středoškolačky a šikovné tanečnice se stala striptérka, která si začala vydělávat u tyče v Praze. Proslavilo ji video z pražského baru Ateliér, v němž prosila ochranku o „alespoň 5 minut sexu“.

Teprve dvacetiletá dívka, vlastním jménem Zuzana K., spáchala koncem května sebevraždu. Skočila ze čtvrtého patra obchoďáku Letmo naproti hlavnímu nádraží moravské metropole. A dopadla do míst, kudy denně procházejí tisíce lidí. Týden se nevědělo, že šlo o Sju Kjut. Na eXtra.cz jsme o její tragické smrti informovali jako první.

Rodačka z brněnských Vinohrad se prý rozhodla skoncovat se život kvůli zákeřné nemoci. Svou roli ale mohly sehrát i drogy. „Rakovinou trpěla už od dětství, ale doktoři byli přesvědčení, že nemoc může porazit. Už jako malá nosila šátek, který později vyměnila za paruku. Ale pořád věřila, že tohle zvládne vybojovat,“ svěřil nám její expřítel. „Celý život jí dávali naději, že přežije. A najedou jí řekli, že se rakoviny už nezbaví a má pár měsíců. Navíc to extrémně přeháněla s drogami. A tak už to podle mě nevydržela a udělala, co udělala," dodal.

Dva měsíce po smutném konci Sju Kjut se nám ozval její snoubenec. Rapperka se totiž měla vdávat jenom pár dní nato, co skočila ze čtvrtého patra nákupáku. „Měli jsme se brát a pak odjet do Španělska. To byl původní plán. Ale pak se stalo, co se stalo, a Zuzka to prostě ukončila,“ řekl zlomeným hlasem muž, který je od tragické smrti své lásky v pracovní neschopnosti. Bylo hodně znát, jak moc ji miloval. „Zničilo mi to život,“ přiznal a na další slova nenašel sílu.

Případem se zabývali i policisté, cizí zavinění smrti Sju Kjut ale nezjistili.