Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Kvůli děsivé bouračce nedorazila do studia: Populární moderátorka je v bolestech stejně jako kdysi její kolega

Do Terezie nabořilo auto už potřetí za rok.
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Terezie Kašparovská (39), která moderuje Zprávy na Primě, zažila opravdu pekelné chvíle, když do ní zezadu nabořilo auto. Kvůli děsivé bouračce ani nemohla dorazit do studia a chopit se mikrofonu. Nyní už je doma a odpočívá. Naštěstí se jí nic vážného nestalo. Límec ale kvůli hnutému krku nosit musí.

Moderátorka večerního zpravodajství na Primě měla bouračku. Terezie Kašparovská naštěstí vyvázla bez vážnějších zranění, tudíž nemusela být dlouho v nemocnici, ale může se léčit doma. Jedno je ale jasné, hned zítra moderovat určitě nepoběží. A jak k nehodě došlo? „Pán nedával pozor a naboural mě zezadu, mám hnutý krk a poškozené vazy,“ řekla Terezie Super.cz. Zranění, které Kašparovská má, musí pěkně bolet.

Půvabná moderátorka nepozorné řidiče zřejmě přitahuje. Jak jinak by se dalo vysvětlit, že už do ní někdo naboural potřetí za poslední rok. Do práce se hodlá vrátit příští týden. To už snad nebude muset nosit límec kolem krku. Terezie je v moderátorské dvojici s Tomášem Hauptvogelem, který zažil v dubnu 2015 velmi vážnou nehodu, při níž byl na motorce. Ještě donedávna měl v nohou šrouby. Na operace, které prodělal určitě vzpomíná nerad. Vše zlé je ale už zažehnáno.

Související články

Další články