Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kvůli covidu se musela vrátit do Česka: Jak teď žije dcera prezidenta Kate Zemanová

Kateřina Zemanová pomáhá v nadaci Miloše Zemana.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Prezidentova dcera

Dcera prezidenta Miloše Zemana Kateřina příliš rozhovorů nedává, proto se toho o ní ani moc neví. Kvůli pandemii koronaviru však musela přicestovat z Londýna, kde studovala, zpět do Česka. Nyní se tak plně věnuje nadaci Miloše Zemana.

O dceři prezidenta republiky Miloše Zemana Kateřině (27) se toho moc neví. Co je však jisté, že během posledních dní a týdnů s ním trávila čas a společně s maminkou a první dámou přijela i do nemocnice, kde byl v neděli kolem poledne prezident hospitalizován.

Kateřina Zemanová se zviditelnila hlavně v roce 2012 a 2013, kdy se angažovala v otcově první prezidentské předvolební kampani. Po maturitě krátce pobývala v Anglii, Dánsku a také v Řecku. Nakonec se ale v roce 2016 rozhodla, že začne studovat antropologii v Londýně.

Do Česka se vrátila až v březnu letošního roku kvůli pandemii koronaviru, která zasáhla celý svět. Po návratu začala pomáhat v nadaci Miloše Zemana, který podporuje Fond ohrožených dětí. „S nadací máme ještě hodně plánů. Včera jsme byli navštívit po tornádu obce Hrušky a Hodonín. Pomoc je tam stále potřeba, ať už se týče konkrétních věcí, hmotných darů, dobrovolníků a tak dále. Buď se tam vrátíme ještě fyzicky, nebo se nám snad aspoň podaří něco vytěžit z nadace nebo uspořádat nějakou sbírku,” uvedla na začátku července Kateřina a v rozhovoru narážela na tornádo, které řádilo 24. června na jižní Moravě.

Každý člen rodiny má jiné názory

V jednom z rozhovorů pro iDnes se svěřila s tím, že ne vždy souhlasí s názory svého otce. „Myslím, že je to normální asi v každé rodině,” uvedla. „Každý člen naší rodiny má jiné názory, často se neshodujeme stejně jako v tomto tématu (LGBT a manželství pro všechny, pozn. red.) a snažíme se navzájem přesvědčit,” dodala Kateřina.

Co se týče jejího milostného života, podle posledních informací by měla být sama. „Přítele teď nemám, jsem svobodná,” uvedla ještě na konci února prezidentova dcera.

Související články

Další články