Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Kvitová je připravená dobýt Tokio: Wimbledonská vítězka navlékne šperky za statisíce

Kvitová je připravená dobýt Tokio: Wimbledonská vítězka navlékne šperky za statisíce
Zdroj: Se souhlasem P. Kvitové, koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
luxus

Tenistka Petra Kvitová (31) zamířila před víkendem směr Tokio, na své čtvrté a možná i poslední letní olympijské hry. Kromě rakety si ani letos Petra nezapomněla přibalit i několik luxusních šperků, kterými na turnaji doplní svůj sportovní outfit.

Dvojnásobná wimbledonská vítězka Petra Kvitová je již několik let tváří české klenotnické značky ALO diamonds, a tak se před svou cestou do Japonska zastavila v jejich showroomu, kde si pravidelně nechává zkontrolovat a vyčistit své šperky. Dokonce si vybrala i nějaké nové.

Šperky za statisíce

Na kurtech v Tokiu tak tenisová královna oslní soupeřky nejen svou silnou levačkou, ale i luxusními doplňky. Sama Petra prozradila, že nekteré kousky jsou pro ni talismanem pro štěstí. A které to jsou?

"Určitě jsou to náušnice z bílého zlata s kulatým diamantem (300 000 Kč). Hraji v nich často, téměř je nesundávám. Dají se k nim navíc připevnit vodopády z bílých diamantů (1 831 000 Kč), takže se z nich rázem stanou večerní slavnostní náušnice. Štěstí mi doufám přinese i další oblíbený šperk – řetízek s visacím zámkem (112 100 Kč)," prozradila novinářům Kvitová.

Jak je při pohledu na Kvitovou patrné, tenistka dává přednost větším a výraznějším klenotům a barevným kamenům. "Miluji červené a modré safíry, momentálně je ale pro mě nejoblíbenější prsten s tanzanitem, krásným modrofialovým drahokamem," dodala.

Doufejme, že Petře tyto třpytící se doplňky přivezou štěstí a přiveze z letních olympijských her v Tokiu medaili. Letošní olympiáda začne za přísných bezpečnostních opatření v pátek 23. července a potrvá do 8. srpna. Největší sportovní akce planety se kvůli koronavirové pandemii uskuteční bez přítomnosti diváků.

Více o LOH 2021 Tokio ➔

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy