Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kvitová identifikovala muže, který ji pořezal: Kriminálník s drogovou minulostí, co mlátil seniory!

Tenistka identifikovala pachatele.
Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
Po hrozných dvou letech, kdy Petra Kvitová (28) žila v neustálé nejistotě, si může konečně oddychnout. Policie konečně dopadla muže, který tenistku pořezal před Vánocemi v roce 2016 v jejím bytě. Podle informací České televize Kvitová pachatele už identifikovala. Televize Nova přišla také s informací, že muž byl vzat do vazby.

Petra Kvitová může mít už klidné spaní. Dva roky trvalo, než policie dopadla muže, který tenistku ošklivě pořezal na ruce v jejím bytě v roce 2016. Podle informací České televize Kvitová už muže identifikovala.

Následně televize Nova přišla s několika zajímavými informacemi. Pachatelem má být čtyřiapadesátiletý muž, který má kriminální minulost. Problémy se zákonem měl hlavně ohledně drog a také se měl dopouštět násilí na bezbranných seniorech.

Momentálně se má násilník nacházet ve vazbě, o které rozhodl Okresní soud v Prostějově. „Má jít o člověka, který byl v minulosti vyšetřován kvůli útokům na seniory. Je známý na olomoucké drogové scéně, sám má být uživatelem drog,“ uvedla Česká televize.

Související články

Další články