Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

KVĚTNOVÝ HOROSKOP LÁSKY: Panny odradí partnera, Střelci vytáhnou zbraně

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
astro
V měsíci lásky si užijete spoustu milostných dobrodružství, polibků, ale i sexuálního napětí. Do osudu vám zasáhnou noví jedinci, kteří se budou snažit ve vás probudit novou sexuální energii. Jak budou vypadat vaše vztahy v květnu? A co hříšného si pro vás hvězdy nachystaly? Které znamení nebude tak výkonné a které se v posteli naopak předvede? To se dozvíte ve VELKÉM HOROSKOPU LÁSKY!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, vaše drahá polovička bude držet sexuální půst, měli byste ji přimět k vášnivější intimitě. Drobné neshody v posteli zvládnete levou zadní a své milostné potřeby nakonec ukojíte. A jak dopadnou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, v květnu bude vaše libido na vrcholu. Singles se budou skvěle seznamovat, protože mezi vámi a daným protějškem zavládne ta správná chemie. Zadaní Býčci se nebudou muset přemáhat. Hvězdy vám přejí. Měsíc lásky je váš! Na co se můžete těšit? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci, váš nový objev nepřijede na bílém koni, ale budete se muset malinko snažit. To, že váš idol nereaguje podle vašich představ, neznamená, že není ten pravý. I vy se dočkáte souznění. Hvězdy radí: O žárlivé scény se ani nepokoušejte. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Ráčci, ve vašem vztahu je cítit napětí. A to především to erotické. Tato situace vás bude bohužel provázet celý květen. Vaše drahá polovička vás bude obviňovat z nedostatku vrcholů. Co musíte vyzkoušet? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, svou milostnou budoucnost máte ve svých rukách. Bude pro vás těžší najít vhodný protějšek. Hvězdy radí: Potřebujete změnit svou náladu, pohled na svět i svou image a potenciální nápadníci se o vás porvou. Co ale opravdu není sexy? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, pokud si budete neustále sypat popel na hlavu, váš nový objev to odradí. Ukažte mu své silné stránky. Váš idol se chce o vás rvát. Ukažte mu, že je o co. Panny, které jsou v dlouholetém vztahu, naleznou úplnou harmonii. A co ukáží svému miláčkovi? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, květen pro vás nebude měsícem lásky a romantiky. Dočkáte se pár flirtů, ale z těch nic závratného nevzejde. Budete si muset počkat. Obrat nastane až na konci měsíce, kdy potkáte protějšek, který by stál za hřích. A jak na tom budou zadané Váhy? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, v květnu se budete muset poprat se svou žárlivostí. To, že má vaše drahá polovička ráda společnost jiných, přeci neznamená, že hledá vzrušení někde jinde. Vzchopte se a dopřejte si v intimním životě příjemné zpestření. A co singles Štíři? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, váš idol odvedle vás nadpozemsky přitahuje. Budete muset vytáhnout všechny zbraně. A že to s opačným pohlavím umíte. Zaměřte se na daný okamžik, kdy budete muset ukázat svůj sex-appeal. Ale jinak nechte věci plynout. Co radí hvězdy zadaným? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, v květnu nebudete vědět, kam dřív skočit. Nebo spíše komu do postele. Hvězdy vám radí, abyste si vybrali protějšek se stejnými vlastnostmi. Pokud zvolíte toho nejvíce sexy, začne vás stejně po čase nudit. A co zadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Se svou drahou polovičkou budete v květnu v dokonalém souznění. Drží vás nad vodou. Jen v sexu byste měli znovu zazářit. Vaše duševní propojení by se mělo vyrovnat tomu intimnímu. Jak dopadnou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Váš partner bude překvapený, co ve vás dříme. Ani se nemusíte moc snažit, protože váš miláček to cítí stejně a taky podle toho jedná. I on nachystá vlastní překvapení. A jak se povede nezadaným Rybkám? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Související články

Další články