Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Květinový horoskop, část II.: Jaká květina vám přísluší podle data narození a co prozrazuje o vaší osobnosti?

Co za květinu vám náleží?

Z předchozího článku už znáte charakteristiku znamení květinového horoskopu pro jedince narozené v měsících od ledna do června.

Nyní si probereme zbývajících 18 květin, podle nichž se nazývají jednotlivá znamení, jež spadají do druhé poloviny kalendářního roku.

Jasmín (1. červenec – 10. červenec)

Zrozenci Jasmínu jsou energičtí, pracovití a zodpovědní. Vědí, co od života chtějí, k aktivitě umí nadchnout i ostatní. Vzorně se starají o rodinu, jsou odhodlaní a citliví.

Kopretina (11. červenec – 20. červenec)

Ti, co se narodili ve znamení Kopretiny, mívají sklony k sebekritice a špatně snáší stres. Potřebují hodně podpory, jenom tak dosahují nadprůměrných výkonů.

Karafiát (21. červenec – 31. červenec)

Lidé narození v Karafiátu mají nemalé ambice. Jsou nároční, upřímní a vůči jiným přehnaně kritičtí. U sebe však chyby nevidí, nezřídka se domnívají, že jsou dokonalí.

Slunečnice (1. srpen – 10. srpen)

Jedinci, kteří se narodili ve Slunečnici, jsou rádi středem pozornosti, chtějí slýchávat komplimenty. Mají plno originálních nápadů, druhým se mohou zdát pyšní.

Čekanka (11. srpen – 20. srpen)

Zrozenci Čekanky jsou trpěliví a laskaví, ochotně ostatním pomáhají. Mají nadhled a jsou přirozeně sebevědomí, díky své píli a houževnatosti se rozhodně neztratí.

Pomněnka (21. srpen – 31. srpen)

Lidé, již se narodili ve znamení Pomněnky, jsou citliví a vnímaví, potřebují oporu, klid a harmonické prostředí. Inklinují k podléhání sentimentu a nostalgickým náladám.

Leknín (1. září – 10. září)

Jedinci narození v Leknínu jsou sebejistí, vyrovnaní a obdaření dobrou intuicí. Nechybí jim odhodlání dotahovat věci do konce. Nezkazí žádnou legraci, bývají oblíbení.

Sněženka (11. září – 20. září)

Zrozenci Sněženky jsou moudří, pracovití a ctižádostiví. Umějí se prosadit, přitom snaží se jednat diplomaticky. Ve vztazích jsou nesmělí a citliví. Mají umělecké vlohy.

Zvonek (21. září – 30. září)

Lidé narození ve znamení Zvonku jsou průbojní a přímočaří. Vědí, jak dosáhnout úspěchu, sebedůvěru nepostrádají. Druzí je mohou považovat za arogantní.

Jiřina (1. říjen – 10. říjen)

Ti, již se narodili v Jiřině, jsou nezávislí, zodpovědní a nerozhodní, mají velké charisma. Nejsou moc nároční, ale musí dělat to, co je baví, jinak budou nešťastní.

Hyacint (11. říjen – 20. říjen)

Jedinci narození v Hyacintu jsou přitažliví, inteligentní a energičtí. Často se řídí svou intuicí. Povinnosti plní přesně a včas, je na ně absolutní spolehnutí.

Frézie (21. říjen – 31. říjen)

Zrozenci Frézie jsou milí a příjemní, ale také náladoví a někdy i povrchní. Dokážou si prosadit svůj názor, práce se nebojí, důležité je pro ně materiální zajištění.

Chryzantéma (1. listopad – 10. listopad)

Lidé, co se narodili ve znamení Chryzantémy, jsou bystří, nároční a mívají vysoké cíle. Potřebují se naučit trpělivosti, občas se chovají nevyzpytatelně.

Narcis (11. listopad – 20. listopad)

Jedinci narození v Narcisu jsou mnohdy zahledění do sebe, vyhledávají příležitosti, jak se předvést. Nechybí jim pevná vůle, díky čemuž zvládají různé překážky.

Orchidej (21. listopad – 30. listopad)

Zrozenci Orchideje jsou temperamentní a vášniví, navenek mohou působit chladně. Potrpí si na dokonalý vzhled a vyžadují neustálou pozornost a lichotky.

Chrpa (1. prosinec – 10. prosinec)

Ti, kteří se narodili v Chrpě, jsou ambiciózní, mají výborné organizační schopnosti. Dobře vědí, co chtějí, umí toho i dosáhnout. Jen tak něčeho se nezaleknou.

Kalina (11. prosinec – 20. prosinec)

Lidé narození ve znamení Kaliny mají komplikovanou povahu. Jsou to individualisté ovlivňovaní silnými emocemi. Nebrání se změnám a s oblibou se vydávají na cesty.

Jmelí (21. prosinec – 31. prosinec)

Jedinci, již se narodili ve Jmelí, jsou skromní, neradi se předvádějí. Vyhovuje jim klid a ústraní domova. Stává se, že mají tendence k pochybnostem a jsou nejistí.

Osobní a erotické horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu si přečtete každý den zde.

Související články

Další články