Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Květinový horoskop, část I.: Jaká květina vám přísluší podle data narození a co prozrazuje o vaší osobnosti?

Kterápak květina patří vám?

Kdy jindy si představit květinový horoskop než v měsíci květnu. Název mu daly právě květiny a všechno kvetoucí. Podle květin jsou pojmenována znamení, jichž je 36.

Květinový horoskop rozděluje kalendářní měsíce na tři části, každé etapě potom náleží jedna květina. Dneska se zaměříme na bytosti narozené v první polovině roku.

Iris (1. leden – 10. leden)

Lidé, kteří se narodili ve znamení Irisu, mají dobré organizační schopnosti. Jsou pracovití, ctižádostiví a vytrvalí, rádi druhým pomáhají. Své city tolik neukazují.

Astra (11. leden – 20. leden)

Jedinci narození v Astře vynikají svou inteligencí a racionálním myšlením. Jsou praktičtí, svědomití a spolehliví, všechno si pečlivě až perfekcionisticky plánují.

Gerbera (21. leden – 31. leden)

Zrozenci Gerbery jsou pohotoví, srdeční a mají smysl pro humor. Rádi poznávají nová místa, věci i lidi. Pod jejich suverénní skořápkou se skrývá citlivé nitro.

Pampeliška (1. únor – 10. únor)

Lidé narození ve znamení Pampelišky jsou konzervativní, změny s nadšením nevítají. V životě potřebují harmonické prostředí, v citech bývají velice opatrní.

Sedmikráska (11. únor – 19. únor)

Ti, co se narodili v Sedmikrásce, jsou houževnatí, komunikativní a skromní, dokážou se pro druhé obětovat. Ve vztazích jsou nezřídka nestálí a přelétaví.

Tulipán (20. únor – 29. únor)

Jedinci narození v Tulipánu rádi chodí do společnosti a vyhledávají dobrodružství. Doma už s nimi taková zábava není. Ostatním se mohou zdát pyšní a vychloubační.

Mimóza (1. březen – 10. březen)

Zrozenci Mimózy jsou snílci oplývající velkou fantazií, někteří jsou až dětsky naivní. Nebývají moc sebevědomí, potřebují podporu od jiných, touží být oblíbení.

Fialka (11. březen – 20. březen)

Lidé, již se narodili ve Fialce, jsou nenápadní, skromní a plní ideálů. Mají svůj vnitřní svět a klidnou povahu. Neradi riskují, vyhovuje jim jistota a bezpečí.

Petrklíč (21. březen – 31. březen)

Jedinci narození ve znamení Petrklíče vědí, co od života chtějí. Jsou pracovití, podnikaví, umějí se přizpůsobit situaci. Výzvám se nebrání, dokážou se prosadit.

Hortenzie (1. duben – 10. duben)

Ti, kteří se narodili v Hortenzii, mají dobrou intuici. Jsou půvabní a charismatičtí, díky čemuž nejednou získají to, co potřebují. Umí dosáhnout úspěchu a svých cílů.

Šeřík (11. duben – 20. duben)

Lidé narození v Šeříku jsou veselí a energičtí, nemají rádi nudu a stereotyp. Jsou nároční k sobě i druhým, ze všeho chtějí něco vytěžit, práce se ovšem nebojí.

Kamélie (21. duben – 30. duben)

Zrozenci Kamélie se neradi podřizují, vyzařuje z nich sebejistota. Jsou dychtiví po úspěchu a uznání. Mívají umělecké nadání, často imponují svému okolí.

Pivoňka (1. květen – 10. květen)

Jedinci, co se narodili ve znamení Pivoňky, bývají oblíbení, nezkazí žádnou legraci. Mají příjemné vystupování a plno nápadů, nechybí jim rozhodnost a pečlivost.

Konvalinka (11. květen – 21. květen)

Lidé narození v Konvalince jsou požitkáři libující si v luxusu. Na ostatní mají vysoké nároky. Jsou ambiciózní, uvažují racionálně a vědí, jak dosáhnout svého.

Růže (22. květen – 31. květen)

Zrozenci Růže působí oslnivě, druhým se podřídit neumí, potřebují vynikat. S průměrem se nesmíří, jsou vybíraví, někdy i panovační, touží po moci a obdivu.

Azalka (1. červen – 10. červen)

Lidé, již se narodili ve znamení Azalky, jsou dobří pozorovatelé. Rádi poznávají všechno nové a vydávají se na cesty. Ve vztazích jsou nepředvídatelní a náladoví.

Lilie (11. červen – 20. červen)

Jedinci narození v Lilii jsou sentimentální, romantičtí a věčně zasnění, navenek působí vznešeně, ale i odtažitě a chladně. Mají obavu projevit skutečné emoce.

Maceška (21. červen – 30. červen)

Zrozenci Macešky jsou pohodoví, otevření a upřímní, nemají rádi lež a přetvářku. Co si myslí, to také řeknou. Nikam se zbytečně necpou, znají však svou cenu.

Příště se podíváme na lidi narozené od července do konce roku. Denní osobní a erotické horoskopy podle zvířetníkových znamení naleznete tady.

Související články

Další články