Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Květák, blondýn i střih na drsňáka: Attila Végh během kariéry prošel zásadní proměnou

Květák, blondýn i střih na drsňáka: Attila Végh během kariéry prošel zásadní proměnou
Zdroj: archiv Attila Végh
Předchozí Další
+ Dalších 11 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Attila Végh (34) v roce 2013 získal titul americké organizace Bellator, která je druhou nejslavnější po UFC. Od té doby se o něm mluví jako největším slovenském bojovníkovi MMA. Nedávno porazil i obávaného českého zápasníka Karlose Vémolu (34). Zajímavostí je, že Attila vždy nebyl postavou bojovník - ve svých 15 letech vážil neuvěřitelných 115 kilogramů. Navíc během své kariéry vystřídal řadu účesů...A nyní jde do kin dokument Attila.

Nedávno se Attila představil s blond vrškem hlavy, předtím ale vystřídal řadu účesů, ať už šlo o jakési afro, copánky, ale i s nadsázkou řečeno střih podle hrnce. Vždy mu to slušelo. Možná kvůli jeho projevu, který je pro mnoho lidí velmi skromný až chlapecký...

Věčně usměvavý zápasník se dočkal i svého dokumentu, který aktuálně míří do Česka. U našich východních sousedů trhá divácké rekordy. Je nejnavštěvovanějším filmem tamějších kin. Attila Végh je totiž na Slovensku považován za mega hvězdu. Navíc vítězstvím nad českým bijcem Karlosem Vémolou podtrhl to, co někteří dávno tušili. A to, že Attila je rozený šampion.

Záplava účesů

A právě 6. února - ve čtvrtek - vstupuje i do českých kin nový dokumentární film nesoucí název Attila. Snímek je pod záštitou režiséra Petra Větrovského. Dokumentární filmový portrét Attila sleduje a mapuje celoživotní cestu sportovce, bojovníka a novodobé hvězdy Slovenska Attily Végha. V něm se objeví nejen průřez Attilovou vrcholovou sportovní kariérou, porod syna manželky Natalie, ale i jeho dětství. Mnozí uvidí ale i to, že Attila má hodně velký cit pro trendy v oblékání a během své kariéry vystřídal řadu účesů. Některé jsou legrační, jiné z něj udělaly opravdového drsňáka.

Na jeho kouzlení s vlasy se podívejte do galerie. Který z Attilových účesů se vám líbí nejvíce?

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy