Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Květa z Výměny manželek bouchla do stolu: Jestli chceš svatbu, přestaň nasávat

Květa z Výměny manželek bouchla do stolu: Jestli chceš svatbu, přestaň nasávat
Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 10 fotografií
výměna manželek
V dnešní Výměně manželek jsme mohli vidět, jak si Jana poradila s náhradním manželem Filipem, který měl velmi kladný vztah k alkoholu, a jak to zvládla Květa v rodině, která žije na ubytovně a tatínek je navíc nezaměstnaný. Maminka Květa měla s partnerem svatou trpělivost. I přesto, že Filip do práce chodil, jeho problém s alkoholem nešel přehlédnout. Mezi osmi očima své partnerce slíbil, že se polepší a následně ji požádal o ruku. Jak to nakonec všechno dopadlo? Splnil Filip svůj slib nebo ho Květa hnala bičem z domu?

Dnešní Výměna manželek byla opět vyostřená. Hlavní roli tentokrát hrál alkohol a nezaměstnanost. Diváci mohli sledovat příběh rodiny z Cheznovic, Janu (28), Dalibora (34), Rosťu (11), Dana (10) a Kristiána (4).

Tento pár přihlásila Jana, protože si partneři přestali rozumět. Důvodem je i to, že Dalibor je stále nezaměstnaný a žijí tak pouze z přídavků. Nedokážou se ale ani shodnout na výchově dětí.

Na druhé straně jsme poznali Květu (33), Filipa (35), Olivera (12) a Michala (8), kteří žijí v Břežanech. Partneři jsou spolu necelý rok. Filip má ale velký problém s alkoholem a Květa proto doufá, že ho srovná alespoň náhradní manželka.

Já to přiznám, chlastám, říká otec Filip

Partner Květy Filip otevřeně ve Výměně přiznal, že má problém s alkoholem, ale na rozdíl od Dalibora chodí do práce a dokáže se o svou rodinu postarat. Už po čas Výměny se Filipovi po Květě velmi stýskalo.

Mezi osmi očima jí slíbil, že pít přestane a požádal Květu o ruku. Ta měla jedinou podmínku. Filip musel omezit alkohol, jinak se žádná svatba nekonala. "Filip si opravdu uvědomil, co v životě chce. Do hospody prakticky přestal chodit úplně. Jde maximálně jednou, dvakrát do měsíce," popsala maminka Května změnu pro TV Nova.

"Přestal pít přes den. Pivko si dá o víkendu. Svatba proběhla komorní. Nakonec jsme se vzali. Opravdu se Filip napravil. Chodíme do kina, divadla. Pomohlo nám to," dodává nadšená Květa.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Výměna manželek

Výměna manželek je reality show, kterou od roku 2005 vysílá TV Nova. Manželky ze dvou rodin se na deset dní vymění, to vše pod dohledem kamer. Na konci pořadu se všichni zúčastnění setkají a zrekapitulují, k čemu během Výměny manželek došlo. Aktuální řada Výměny manželek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy