Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Květa z Výměny manželek bouchla do stolu: Jestli chceš svatbu, přestaň nasávat

Květa z Výměny manželek bouchla do stolu: Jestli chceš svatbu, přestaň nasávat
Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 10 fotografií
výměna manželek
V dnešní Výměně manželek jsme mohli vidět, jak si Jana poradila s náhradním manželem Filipem, který měl velmi kladný vztah k alkoholu, a jak to zvládla Květa v rodině, která žije na ubytovně a tatínek je navíc nezaměstnaný. Maminka Květa měla s partnerem svatou trpělivost. I přesto, že Filip do práce chodil, jeho problém s alkoholem nešel přehlédnout. Mezi osmi očima své partnerce slíbil, že se polepší a následně ji požádal o ruku. Jak to nakonec všechno dopadlo? Splnil Filip svůj slib nebo ho Květa hnala bičem z domu?

Dnešní Výměna manželek byla opět vyostřená. Hlavní roli tentokrát hrál alkohol a nezaměstnanost. Diváci mohli sledovat příběh rodiny z Cheznovic, Janu (28), Dalibora (34), Rosťu (11), Dana (10) a Kristiána (4).

Tento pár přihlásila Jana, protože si partneři přestali rozumět. Důvodem je i to, že Dalibor je stále nezaměstnaný a žijí tak pouze z přídavků. Nedokážou se ale ani shodnout na výchově dětí.

Na druhé straně jsme poznali Květu (33), Filipa (35), Olivera (12) a Michala (8), kteří žijí v Břežanech. Partneři jsou spolu necelý rok. Filip má ale velký problém s alkoholem a Květa proto doufá, že ho srovná alespoň náhradní manželka.

Já to přiznám, chlastám, říká otec Filip

Partner Květy Filip otevřeně ve Výměně přiznal, že má problém s alkoholem, ale na rozdíl od Dalibora chodí do práce a dokáže se o svou rodinu postarat. Už po čas Výměny se Filipovi po Květě velmi stýskalo.

Mezi osmi očima jí slíbil, že pít přestane a požádal Květu o ruku. Ta měla jedinou podmínku. Filip musel omezit alkohol, jinak se žádná svatba nekonala. "Filip si opravdu uvědomil, co v životě chce. Do hospody prakticky přestal chodit úplně. Jde maximálně jednou, dvakrát do měsíce," popsala maminka Května změnu pro TV Nova.

"Přestal pít přes den. Pivko si dá o víkendu. Svatba proběhla komorní. Nakonec jsme se vzali. Opravdu se Filip napravil. Chodíme do kina, divadla. Pomohlo nám to," dodává nadšená Květa.

Související články

Další články