Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Květa Fialová po infarktu! Pět dní s ním chodila a myslela, že ji bolí jen záda!

Ach, ta Květa! Myslela si jen, že ji to přejde.
Zdroj: Profimedia.cz
Herečka Květa Fialová (85) skončila v nemocnici s infarktem! Už od začátku roku ji provázejí zdravotní potíže. Nejdříve skončila v nemocnici s krvácením do břicha, teď se srdcem.

„Maminka si stěžovala, že ji bolí záda. Nikoho nenapadlo, že by to mohlo být až takhle vážné,“ řekla Blesku hereččina dcera Zuzana. Až po týdnu, kdy se udělalo Květě Fialové (85) zle, jela do nemocnice.

Nikdo nemohl tušit, že už je herečka po infarktu. Potvrdil to až doktor. „Bylo to tak před pěti dny,“ vzkázal jim. Legendární Tornádo Lou z filmu Limonádový Joe ale ještě úplně vyhráno nemá. Její stav je stále vážný! Leží napojená na přístroje a čeká se na zlepšení. Její dcera ale prozradila, že už se jí pomalu vrací chuť do života. „Máme obrovskou radost, když se maminka zase usmívá. Věříme, že se uzdraví," dodala.

Květa svou energii bere ze života a z toho, co ji obklopuje. Pomáhají jí k tomu i Buddhové a skřítkové. Sošky těchto stvoření má rozeseté po celém bytě. Květa inklinuje i k čarodějnictví. Postavy čarodějnic také sbírá.

„Tu první jsem objevila na půdě už za války jako dítě. Sama jsem se chtěla stát čarodějnicí. Jednoho 30. dubna jsem šla po půlnoci na hřbitov a natřela si ruce popelem. Sedla jsem na koště a čekala, že poletím. To víte, že jsem si natloukla!“ přiznala Květa, která na lidi působí jako bytost z jiného světa, v jednom rozhovoru.

Související články

Další články