Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Kutil Tim po 30 letech: Tim Allen prodával drogy, hrozilo mu doživotí, ale nakonec vzal rozum do hrsti

Kutil Tim po 30 letech: Tim Allen prodával drogy, hrozilo mu doživotí, ale nakonec vzal rozum do hrsti
Zdroj: Archiv
+ Další 2 fotografie
proměna
Je to téměř třicet let od odvysílání prvního dílu oblíbeného seriálu Kutil Tim, který slavil úspěch po celém světě. Do hlavní role kutila Tima Taylora byl obsazen herec Tim Allen (67), který má i po třiceti letech stále šmrnc.

Hvězdný seriál Kutil Tim bavil diváky po celém světě a jednu dobu patřil k těm nejoblíbenějším. Přinášel radosti i strasti ze života kutila Tima Taylora a jeho rodiny, ženy Jill a synů Brada, Randyho a Marka.

Než se ale herec Tim Allen dostal k hvězdné roli Kutila Tima, neměl to v životě úplně jednoduché. Už od malička jej to táhlo k filmu, tak se rozhodl studovat televizní produkci. Po škole se stal ředitelem reklamní produkce, ale peníze, které si vydělal, mu nestačily, a tak se herec vydal na temnější dráhu a začal prodávat kokain. Následně byl zatčen a hrozilo mu doživotí.

Z pekla štěstí

V tu dobu při něm museli stát všichni svatí, Allen se z průšvihu vysekal tak, že udal několik dalších dealerů a dostal jen tři roky ve vězení. Když se dostal ven, rozhodl se, že bude vystupovat jako komik v klubech a udělal dobře, jeho neobyčejného smyslu pro humor si všimli hledači talentů, díky kterým se jeho hvězdná herecká kariéra rozjela.

Tim Allen byl obsazen do několika slavných filmových rolí, včetně Kutila Tima, která ho proslavila nejvíce. Téměř po deseti letech natáčení ale sitkom v roce 1999 skončil.

Po tak velkém úspěchu tvůrce seriálu napadlo, že natočí ještě jednu řadu, jak jinak než v hlavní roli s Timem Allenem. Herec ale přišel s překvapivou odpovědí. Ač mu tvůrci za roli nabídli téměř jednu a čtvrt miliardy, Tim nabídku odmítl s argumentem, že seriál skončil ve správný čas, důstojně a tak, jak měl.

Tim Allen z obrazovek nezmizel úplně. Například v příštím roce bude k vidění v soutěžní show s názvem Assembly Required, v překladu Je nutná montáž, kde se sejdou ti nejlepší stavitelé z USA, kteří budou rekonstruovat a vracet život věcem, na kterých se podepsal čas.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy