Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kurýrní služba jako vystřižená z Harryho Pottera nebo Matrixu!? Nad Prahou se budou vznášet bezpilotní robotická vznášedla!

Český prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz zahájil opravdu nevšední způsob doručování zboží pomocí bezpilotních robotických vznášedel, takzvaných dronů!

Hlavním důvodem zavedení této novinky byla poptávka zákazníků po co nejrychlejším a nejpohodlnějším způsobu doručování zboží. Podobná služba nemá v našich končinách zatím obdoby, ale už testovací verze zaujaly velké množství lidí!

„V očích našich zákazníků chceme být i nadále e-shopem, který nejen přináší a nabízí nové technologie, ale jako první je i sám využívá. Proto vnímáme doručování zboží drony jako velkou příležitost, která je pro nás zároveň velmi prestižní záležitostí,“ uvedl k zahájení testovacího provozu Kamil Demuth, marketingový ředitel CZC.cz.

Za expresní dopravu bezpilotním dronem zaplatí zákazníci zaváděcích 139 Kč, tedy jen o něco málo více než za standardní doručovací služby. V případě výškových budov si navíc mohou nechat zboží dopravit přímo na balkon. Doručení po Praze je garantováno nejen ve stejný den, ale hned do 2 hodin od objednání, což už je oproti běžným kurýrům značné plus!

Jedinou podmínkou je, aby zboží bylo dostupné skladem na jedné z pražských poboček CZC.cz a vážilo méně než 200 gramů.

To jsme zvědaví, kdy k nám přiletí první dron. Asi si jej necháme sami poslat, protože jsme na něj vážně zvědaví!

Související články

Další články