Aktuálně nejslavnější prostitutka Česka, kladenská hvězdička novácké Ulice Diana Korbelová (18) má nejen netradiční brigádku ve vinohradském privátku, ale zřejmě i sexuální preference.

Redakce eXtra během včerejšího pro Novu i Dianu mediálně dost divokého dne získala několik podnětů od „fanynek“ Diany, které byly dost překvapené z toho, že Korbelová se živí sexem s muži…

„Diana je samozřejmě na holky, teda netají se mezi námi tím, že spí s kluky i holkami, ale zamilovává se do holek,“ řekla nám jedna z jejích kamarádek, která k ní podle všeho má dost blízko, ale to není zdaleka vše.

"Měla snad jediný pořádný vztah, který se dá nazvat vztahem, a ten fakt nebyl s klukem, napsala nám pro změnu pod slibem anonymity jiná dívka, kterou má Korbelová dlouhodobě v přátelích na Facebooku.

Herečka tak v osmnácti jede doslova první ligu, užívá si s děvčaty, prodává se mužům, kteří na ni po včerejšku musejí stát frontu, která bude teď asi ještě delší, protože kromě nahého Jirky Krytináře asi nic rajcovnějšího, než mít v posteli ke všemu svolnou lesbičku, v životě chlapa neexistuje!