Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kurt Cobain by slavil padesáté narozeniny: Podívejte se na dojemný vzkaz, který mu napsala jeho dcera!

Dcera neustále vzpomíná na svého otce.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Kurt Cobain se narodil 20. února 1967 a slavil by tento rok padesátku. V dubnu roku 1994 si ale rozhodl vzít život a nechal tu manželku Courtney a dcerku Frances. Ta na svého tatínka dojemně zavzpomínala na Instagramu.

„Dnes by Ti bylo 50 let. Jsi stále milován a chybíš nám. Děkuji Ti, žes mi dal dar života. Navždy Tvá dcera, Frances Bean Cobain.“

Dnes je Kurtově dceři 24 let a je jasné, že se jí po otci stále stýská. Vyrůstala jenom s mámou Courtney, což nebylo dětství snů, když si rocková zpěvačka neodpustila heroin ani v době těhotenství.

Kurt Cobain spáchal sebevraždu ve svém domě v Seattlu. Měl problémy se závislostí na drogách, lécích, měl deprese a kvůli nemoci žaludku měl neustálé bolesti. Zastřelil se a nechal po sobě dopis na rozloučenou adresovaný Courtney, dceři a imaginárnímu kamarádovi z dětství Boddahovi. V krvi měl navíc i smrtelnou dávku heroinu.

Podle některých teorií ho zavraždila manželka Courtney kvůli podání žádosti o rozvod. Policie ale smrt uzavřela jako sebevraždu.

Související články

Další články