Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Kuriózní situace z Brna! Muž se ukájel před maminkou s kočárkem, strážníkům pak vyprávěl o kapitalismu

Kuriózní situace z Brna! Muž se ukájel před maminkou s kočárkem, strážníkům pak vyprávěl o kapitalismu
Zdroj: Profimedia
KRIMI
Policisté se občas dostanou ke kurióznímu případu, jedním takovým je i situace z večera Velkého pátku. Mladá žena se procházela s kočárkem po brněnském Králově Poli, když v tom měla narazit na muže se staženými kalhotami, který se před ní ukájel. Zavolala na tísňovou linku městské policie, strážníci během několika málo minut dorazili a podezřelého vypátrali. Ten jim začal vyprávět naprosto absurdní věci.

Zdálo se to jako idylická chvilka, žena se při pátečním večeru procházela s kočárkem, jenomže ji vyrušil muž se staženými kalhoty. "Na tísňovou linku městské policie zatelefonovala, že se před ní neznámý člověk uspokojoval. Strážníci během několika minut našli podezřelého, který seděl před vchodem bytového domu do půli těla nahý, tepláky měl nasazené opačně a na ulici byl bosý. Když hlídku uviděl přijíždět, narychlo si alespoň nasadil bundu," uvádí Jakub Ghanem z Městské policie Brno.

Třiatřicetiletý muž už policistům vysvětloval, že si ponožky svlékl po práci, poněvadž se mu pomačkaly, což mu vadilo. Snažil se konverzovat, vyprávěl jim, že nesouzní s kapitalismem, a vyjmenovával své koníčky. Rovněž nabízel, že ukáže fotky zvířat v mobilním telefonu. Strážníci se mezitím spojili skrze operační středisko se ženou, která policisty volala. Ta situaci pozorovala zpovzdálí a telefonicky potvrdila, že strážníci zasahují u správného muže. Jen chvíli nato byli policisté upozorněni další ženou, která onoho potížistu taktéž viděla venku onanovat.

"Podezřelý strážníkům řekl, že vypil větší množství alkoholu, dal si marihuanu a u sebe měl údajně i pervitin," konstatuje Ghanem s tím, že během rozhovoru s policisty bezdůvodně odhazoval doklady, hotovost, mobilní telefon nebo třeba injekční stříkačku s bílou látkou. "Strážníci ho tedy předali státním policistům jako důvodně podezřelého z trestného činu," uzavírá.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy