Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Kuriózní silvestrovský výjezd: Hasiči v Hulíně vyprošťovali z rybníka velblouda zamotaného do oplocení

Zdroj: HSZ Středočeského kraje
+ Další 3 fotografie
silvestr 2018
K velmi kurióznímu případu byli hasiči přivoláni v obci Hulín na Příbramsku. Velbloud se zamotal do oplocení a spadl do rybníka. Vytahování obrovského zvířete dalo hasičům zabrat, pracovali na něm téměř hodinu.

K události vyjeli hasiči ze Sedlčan a lezecké družstvo ze stanice Benešov. K záchraně velblouda, který se zamotal do oplocení a následně spadl do vody, byla potřeba i těžká technika.

Tento kuriózní případ se odehrál v pondělí dopoledne v obci Hulín. O pomoc hasiče požádal majitel zvířete, které se nešťastnou náhodou zamotalo do plotu a spadlo do rybníka.

Když hasiči přijeli na místo, majitel se pokoušel velblouda vlastními silami vytáhnout na břeh rybníka, to se mu ale nepodařilo. Není divu, i samotní hasiči měli se záchranou velkého zvířete co dělat, jeho vyprošťování jim zabralo téměř hodinu. Velblouda poté za pomoci bagru dostali na břeh, kde ho prohlédl přivolaný veterinář.

Související články

Další články