Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Kuriózní případ plzeňského feťáka: Nejdříve se pobodal na zadku, pak se lekl sám sebe a začal utíkat!

Muž je u místní police známou firmou.
Zdroj: krimi-plzen.cz
Muž, který je na Plzeňsku moc dobře známý výtržník a feťák, se včera nejspíše pod vlivem omamných látek pobodal a svého vlastního já se natolik vyděsil, že začal před sebou samotným utíkat. Po pár minutách ho zpacifikovali dva muži a policie ho převezla do plzeňské nemocnice.

Včera se v Plzni stal opravdu kuriózní případ. Muž, který je na Plzeňsku mezi policisty známou firmou, ohrožoval nožem své okolí. Tomu ovšem předcházel velmi zvláštní incident, o kterém informoval server Krimi-Plzeň.cz.

Muž je údajně v Plzni známý jako náruživý uživatel drog a místní policie s ním neřeší problém poprvé. Známý feťák se pravděpodobně podle mluvčí policie pobodal sám, a to na hýždích a ruce. Patrně byl pod vlivem drog, protože poté, co na sebe zaútočil, se sám sebe natolik vylekal, že začal utíkat.

Je velmi pravděpodobné, že si myslel, že neutíká sám před sebou, nýbrž před útočníkem, který mu jeho zranění způsobil. Byl natolik zmatený, že utíkal s nožem v ruce a ohrožoval jím své okolí. Naštěstí byl dvěma muži zadržen a nyní se nachází v plzeňské nemocnici v doprovodu policistů.

Jeden z očitých svědků serveru Krimi-Plzeň.cz popsal situaci: „Celé jsem to viděl, respektive vlastně jen konec. Zpoza rohu ze Škroupovky vyběhl nějaký cikán s nožem v ruce a za ním běželi dva chlapi. Ti ho dohnali, jeden muž mu ten nůž nějak vykopl a začali se s ním prát na zemi. Myslím, že oni nebyli útočníci, ale spíše se ho jen snažili zadržet. Během minuty, dvou se přihnali policisté autem a zpacifikovali všechny. Z toho, co jsem zaslechl, jsem vydedukoval, že se ten cikán s někým pobodal někde jinde a z místa utíkal, ale to fakt nevím přesně.“

Muž byl převezen do nemocnice, kde na lůžku pokřikoval na redaktora: „Tak si mě vyfoť, ty mr*ko!“

Související články

Další články