Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kuriózní případ: Muž hledal „zakletého“ syna. Zdemoloval přitom roletu

Zdroj: Profimedia
Bizár z Brna
Brněnští strážníci se museli vypořádat s mužem, který mlátil do rolety a vykřikoval něco o tom, že hledá svého zakletého syna. Policistům posléze odmítal prozradit svoji identitu. Za to, že způsobil škodu dosahující zhruba dvacet tisíc korun, je v současnosti podezřelý z trestného činu.

Na asi pětapadesátiletého výtržníka upozornila brněnské strážníky obyvatelka domu, u něhož muž demoloval roletu. „Kopal do rolety a křičel, že snad tady hledá zakletého syna. Asi nebyl úplně při smyslech,“ řekla CNN Prima News jedna ze svědkyní incidentu.

Když strážníci pak muže nalezli na lavičce v nedalekém parku, odmítal jim sdělit svoji totožnost. „Cizím osobám své jméno a příjmení nesděluji. Když nemám doklady, tak nejsem povinen dělat nic,“ řekl. Mluvčí Městské policie Brno Jakub Ghanem pak pro CNN Prima News doplnil, že výtržník tvrdil, že nemusí předkládat žádné doklady díky barvě svého oblečení. Jeho totožnost musela posléze zjistit státní policie.

Žena nabízela policistům za pomoc jazykové lekce

Brněnští strážníci ovšem nemají plné ruce práce jen s výtržníky. Na svém Facebooku například minulý měsíc zveřejnili video, ve kterém pomáhají šestasedmdesátileté ženě, která na výletě uvázla v blátě. Policisté jí trpělivě odváděli do bezpečí, dokonce se jí snažili sehnat židli, aby se mohla posadit a odpočinout si. Seniorku jejich péče dojala natolik, že jim na oplátku nabízela lekce francouzštiny a španělštiny.

Související články

Další články