Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Kuriózní nehoda: Řidička usnula za volantem a "zaparkovala" v jezu na Herbertově

Zdroj: Trans Hospital
Nehoda
Pozoruhodná nehoda se stala v neděli na Herbertově - části města Vyšší Brod v okrese Český Krumlov. Řidička v odpoledních hodinách usnula za volantem vlivem mikrospánku a se svým vozem skončila v jezu. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění, ale přilákala pozornost mnohých lidí.

"Naše posádka zasahovala u Herbertova u havárie osobního vozu, který spadl přímo do místní části řeky u jezu Herbertov. Žena po kolizi vylezla z vozu sama na břeh bez zjevných zranění, nicméně ji posádka transportovala ke kontrolnímu vyšetření do nemocnice v Českém Krumlově," řekl eXtra.cz záchranář Bořek Bulíček z Trans Hospital.

Místo nehody bylo zajištěno hasiči, kteří zabezpečili, aby kapaliny z vozu neunikly do vody. Následně byl podle standardního postupu vůz za pomoci vyprošťovací techniky vyjmut z vody. Nejde o první nehodu, kdy vůz skončil ve vodě. "Podobných nehod evidujeme více. Ne vždy se obejdou bez zranění. Tento případ se řádí k těm kurióznějším, i když jde vždy o velmi vážnou věc," dodal Bulíček.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články