Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Kuriózní nehoda: Řidička usnula za volantem a „zaparkovala“ v jezu na Herbertově

+ Další fotografie
Nehoda
Pozoruhodná nehoda se stala v neděli na Herbertově - části města Vyšší Brod v okrese Český Krumlov. Řidička v odpoledních hodinách usnula za volantem vlivem mikrospánku a se svým vozem skončila v jezu. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění, ale přilákala pozornost mnohých lidí.

„Naše posádka zasahovala u Herbertova u havárie osobního vozu, který spadl přímo do místní části řeky u jezu Herbertov. Žena po kolizi vylezla z vozu sama na břeh bez zjevných zranění, nicméně ji posádka transportovala ke kontrolnímu vyšetření do nemocnice v Českém Krumlově,“ řekl eXtra.cz záchranář Bořek Bulíček z Trans Hospital.

Místo nehody bylo zajištěno hasiči, kteří zabezpečili, aby kapaliny z vozu neunikly do vody. Následně byl podle standardního postupu vůz za pomoci vyprošťovací techniky vyjmut z vody. Nejde o první nehodu, kdy vůz skončil ve vodě. „Podobných nehod evidujeme více. Ne vždy se obejdou bez zranění. Tento případ se řádí k těm kurióznějším, i když jde vždy o velmi vážnou věc,“ dodal Bulíček.

Mohlo by vás zajímat

Další články