Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Kup si kotě a uspokojím tě zadarmo: Inzerát, který rozesmál celý internet

Zdroj: Profimedia.cz
žhavý inzerát
Na sociálních sítích už pár dní běží inzerát, který rozesmál snad úplně všechny. Autor, který se skrývá pod přezdívkou Vianka, nabízí sexuální uspokojení a ne jen tak ledajaké. Podobných inzerátů se sice na internetu vyskytuje mnoho, ale závěr tohoto kdekoho překvapil.

Českým internetem několik dní koluje vtipný inzerát, který možná není tím, čím se na první pohled zdá. Jistá autorka Vianka nejdříve nabízí sexuální služby a, jak bývá u podobných inzerátů zvykem, není kdovíjak náročná.

„Nabízím sex v autě nebo v teplém období na dece. Soulož v různých polohách, ale zásadně s kondomem. Orál možno i bez, klidně až do konce. Nevadí mi olizování a nasávání koulí. Je možné si u toho pohrát s mým nahým tělem,“ zní začátek humorného inzerátu.

Samozřejmě, že následují praktiky, které autorka rozhodně dělat nebude. „Nedělám anální sex, fisting, žádné extrémnosti a bolestivé praktiky.“ Nejvíce však lidi dostal závěr celého inzerátu, kterým vlastně autorka chce říct, že se potřebuje zbavit kotěte.

Pokud budete ochotni si od ní kotě odkoupit, nabízí navíc orální sex zdarma jako bonus. Celé znění inzerátu najdete ve fotogalerii.

Související články

Další články