Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Kumpáni heroinové Terezy (22): Jeli v tom s ní čtyři muži, víme, kdo je kdo!

Zdroj: reprofoto lahorenews.tv
+ Dalších 30 fotografií
Pašeračka
Už přes rok čeká Tereza H. (22) v pákistánské vazbě na rozsudek, kterým může být i doživotní trest. Rodačka z Uherského Hradiště se začátkem loňského ledna pokusila přes letiště v Láhauru propašovat 9 kilogramů heroinu. Teprve po dlouhých měsících vychází najevo, kdo všechno v tom jel s ní!

Nejznámější česká pašeračka Tereza H. stále čeká na verdikt soudce. Přestože měl padnout v těchto dnech, jeho vynesení se znovu odkládá. Roli v tom hrají i nová obvinění několika mužů, kteří Češce pomáhali.

Už dříve padla jména T. T. Tariq, jenž má být šéfem celého pašeráckého gangu, a Shoaib Hafeez Khan, který měl Tereze zajistit v Pákistánu ubytování.

Ve středu ale vyšlo najevo, že k pašerákům patří dašlí dva muži, kteří Tereze pomáhali. Kiyal Wali podle vyšetřovatelů případu předával drogy, Aftab Anwer Bhatti zase v roli řidiče dopravil Terezu na letiště, odkud už o pár desítek minut později odcházela s želízky na rukou.

Terezu, která pochází z Uherského Hradiště, zadrželi 10. ledna 2018 na letišti v pákistánském Láhauru. Odtamtud měla namířeno do Spojených arabských emirátů, kde měla přestoupit na letadlo do Irska. Obří množství heroinu, jež měla v kufru, jí ale celníci našli. Dostat může i doživotí, očekává se však, že ji soud pošle za mříže asi na 10 let.

Související články

Další články