Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kulturní šok ve Výměně manželek: Nahé fotky Anety, obvinění z pedofilie i tři dny staré jídlo!

Tohle byla vypjatá Výměna.
Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
Přestože se středeční Výměna manželek obešla bez vyostřenějšího konfliktu, za klidnou se rozhodně označit nedá. Aneta si všimla, že Nadia se příliš nevěnuje dětem a dává přednost především sobě. Nadiu zase překvapily nahé fotky Anety, které má vystaveny v ložnici. Takhle dopadlo deset dní rodin z Brna a Prahy!

V dnešní Výměně manželek jsme viděli rodinu z Prahy, tvořenou Anetou (31), Michalem (40) a dcerou Adélou (4). Ta se do reality show přihlásila i z důvodu, aby vyvrátila obvinění exmanžela Anety, že její současný muž je pedofil a obtěžuje malou Adélku. Na druhé straně jsme poznali Nadiu (37) původem z Ukrajiny, Michala (32), dceru Míšu (6) a syna Filipa (10), kteří žijí na okraji Brna v zahradním domku.

Už proběhlo několik o dost šílenějších dílů oblíbené reality show. Bez úplných problémů se však neobešla ani tato epizoda. Anetu hned na začátku vykolejila velikost domečku, ve kterém žije rodina z Brna. Obrovský byt v Praze sice nemá, přesto se to nedá srovnávat. Rovněž si všimla, že Nadia se nevěnuje dětem tak, jak bývá běžné. Rozhodně je nezanedbává, ale podle Anety by si zasloužily láskyplnější péči.

Nadia zase rozčilovala Michala z Prahy, protože neplnila manuál zcela podle představ. Vytočilo ho například ohřáté jídlo z mikrovlnky nebo pelmeně, které malé Adélce servírovala po třech dnech od uvaření. Nadiu trošku překvapily nahé fotky, které má Aneta vystaveny v ložnici. Prý by se takto rozhodně nevystavovala.

Ačkoliv se během osmi očí neřvalo, ke klidnému průběhu měly daleko. Mluvila především Aneta, která vmetla do obličeje Nadie, že by se měla dětem věnovat víc. Vytkla jí, že děti mají jenom jedno pyžamo. Přitom Nadia má vytetované obočí, což není záležitost několika málo korun.

Tentokrát po Výměně manželek nedošlo na rozchody. Obě rodiny si odnesly ponaučení, že jsou spokojeny tak, jak jsou.

Související články

Další články