Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Kulturistka Věra Mikulcová: Takhle vypadala, když začínala, pak přišly steroidy

+ Dalších 14 fotografií
galerie
Věra Mikulcová (37) na sobě více než devatenáct let tvrdě maká a svou zemi skvěle reprezentuje na světových soutěžích jako kulturistka. Přesto musí neustále čelit urážkám ze strany veřejnosti, a to kvůli své postavě, za kterou by se žádný muž rozhodně nestyděl. Než se pustila do posilování, byla, mírně řečeno, baculka.

Nejúspěšnější česká kulturistka Věra Mikulcová je aktuálně středem mediálního světa. V dětství trpěla obezitou, když byla plnoletá, vážila téměř 100 kilogramů. Dnes na ní hraje každý sval. Pokud byste mysleli, že její tělo nikdy nepoznalo doping, prý se mýlíte. „To k tomuto sportu zkrátka patří, bez toho by to nešlo,“ míní žena, která má 17 let partnerský vztah s přítelkyní Janou Paulátovou, s níž zároveň spoluvlastní fitness centrum v Jihlavě.

Věra má rozhodně postavu, kterou by jí mohl závidět i Arnold Schwarzenegger na vrcholu kariéry. Nejslavnější česká kulturistka ale na sobě pořádně dře. „Když jsem v objemové fázi, cvičím tak pětkrát v týdnu, když jsem v dietě, tak desetkrát týdně,“ řekla eXtra.cz Věra Mikulcová.

Na to, jak se za roky v posilovně proměnila, se podívejte v galerii. Jistě sami uznáte, že na ní jsou roky dřiny rozhodně vidět.

Mohlo by vás zajímat

Další články