Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Kulturistka Věra Mikulcová se chystá na Miss: Stane se nejhezčí ženou Evropy?

Zdroj: Se svolením Věry Mikulcové
+ Dalších 13 fotografií
MiSS
Kontroverzní kulturistka Věra Mikulcová (37) se aktuálně chystá na Ms. Olympia, což je prestižní soutěž v ženské kulturistice. Věra má tedy pro letošní rok velkou motivaci. Chce se dostat do některé nižší kvalifikační soutěže, jež by jí na Ms. Olympia umožnila postup.

Pro web Ronnie.cz se Věra svěřila se svými plány pro tento rok. Prozradila, že by se ráda dostala na Ms. Olympia, a proto je aktuálně v objemové přípravě. "Mám v plánu se teď připravit na nějakou soutěž, kdyby se poštěstilo a byla v Evropě a chci zkusit nominaci na Miss Olympia," prozradila své vize.

Příprava

Věra zatím neví, na kterou soutěž se vlastně chystá, což je dle jejích slov velmi neobvyklé. "Je to pro mě taková zvláštní situace, většinou potřebuji mít vše dopředu dané," vysvětlila. Novoroční předsevzetí si Věra prý nedává, určuje i plní si své cíle během celého roku.

Věra je aktuálně asi nejslavnější českou kulturistkou. Mimo její úspěchy v soutěžích je to způsobeno i jejím zjevem. Jen těžko by nezasvěcený člověk poznal, že jde skutečně o ženu. Steroidy z ní totiž udělaly na první pohled muže.

Láska a kritika

Před několika měsíci se Věrka redakci eXtra svěřila i s tím, jak to má s láskou. "Jana mi je strašně velkou oporou. Podporuje mě ve všech mých krocích, když jsem třeba v dietě, což je občas docela drsná věc pro psychiku, tak se na ni mohu spolehnout… Jsme spolu každý den, doma i v práci a ještě jsme se nepohádaly… Jsme spolu 17 let," popsala Věra svůj harmonický vztah se ženou.

Její postavu by jí mohli závidět i leckteří muži. Občas se ale musí setkávat i s kritikou a posměšky. Věra si je však k srdci nebere, protože ví, že z posměváčků mluví závist. "Když se pak podíváte na ty lidi, tak jsou to většinou tlusťoši, kteří do mě zajíždějí, nebo žížaly, které mi mohou postavu jen závidět," uvedla Věrka s tím, že kritiku vůbec neřeší.

Držíme jí tedy palce, aby se jí nominace na Ms. Olympia letos zadařila.

Související články

Další články