Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kulturista Grznár prohrál v „předčasně“ ukončeném zápase MMA. Vyzve svého soupeře na odvetu?

+ Dalších 10 fotografií
„Grznár završil svůj hattrick ve svých zápasnických prohrách,“ napsal jeden z diskutujících fanoušků MMA na Facebook tento víkend. Řeč je samozřejmě o známém youtuberovi, kulturistovi a né příliš úspěšném zápasníkovi Filipovi Grznárovi (32), který se v pátek postavil do zápasnické klece proti ústeckému kickboxerovi a karatistovi Michalovi Řehákovi.

Téměř vyprodaná Sportovní hala Sluneta byla svědkem další porážky Filipa Grznára, který se tentokrát utkal v kleci v zápase MMA v rámci zápasnického galavečera XFN. Do klece proti sobě nastoupily dvě hory svalů a každý Ústečák byl zvědavý, jak tento zápas dopadne. Už během nástupu diváci na tribuně na Grznára bučeli. Domácí soupeř Michal Řehák se naopak dočkal bouřlivého aplausu.

Grznárův „slavný“ zápas trval necelé dvě a půl minuty, během kterých si oba svalovci vyměnili pár dobře mířených ran. Zhruba ve druhé minutě se Řehák hned několikrát za sebou dobře trefil do Grznárovy hlavy, což způsobilo jeho pád na zem. Následovalo hned pár další ran na zemi, rozhodčí následně Řeháka od Grznára odtrhnul a zápas ukončil. Řehák vyhrál na technický knockout (T. K. O.). Po vyhlášení knockoutu Grznár hbitě vyskočil ze země a dožadoval se pokračování zápasu. To vyvolalo spoustu pochybností nad prohrou známého kulturisty. Někteří se shodují nad tím, že zápas měl dál pokračovat a jiní tvrdí, že Grznár by stejně prohrál, jelikož ležel na zemi v nevýhodně pozici.

Ve vzduchu zůstává zásadní otázka. Vyzve Grznár Řeháka na odvetu ve svém rodném městě?

Související články

Další články