Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Kulturista Filip Grznár poodhalil své skutečné soukromí! Tahle sexy kočička je jeho přítelkyně

Navenek Filip působí jako tlučhuba, ve skutečnosti je to chytrý chlapík.
+ Dalších 16 fotografií
Z videí, které natáčí na oblíbený kanál YouTube, to působí, že je pěkný tlučhuba, co se umí jen vytahovat. Youtuber a kulturista Filip Grznár (32) je ale ve skutečnosti talentovaný chlapík a milující partner. Redakce eXtra.cz vyzpovídala jeho přítelkyni Veroniku (27). A možná se budete divit, ale její pohled na Filipa je zcela jiný, než u lidí sledující pouze jeho videa.

Oba partneři jsou spolu přes rok a poznali se, kde jinde, než v posilovně. „Seznámili jsme se během natáčení jednoho z jeho videí ve fitness Hulk v Plzni. Padli jsme si okamžitě do oka, a protože máme stejné záliby a rozuměli jsme si, pár týdnů po seznámení jsme spolu začali i bydlet,“ popsala nám Veronika začátky vztahu s Filipem.

Zajímavostí je, že Veronika neměla o youtuberovi moc dobré mínění. „Znala jsem ho jen z těch videií. Myslela jsem si, že je strašně nafoukaný,“ svěřila se a jedním dechem pokračovala: „Hned za začátku mě ale přesvědčil, že je to úplně normální kluk, který chce být jen navenek kontroverzní. Teď je to pro mě člověk, kterého miluji a nesmírně si ho vážím. S ním si připadám jako v pohádce a za nic bych neměnila. Filip umí být k ženám nejen galantní, ale i pozorný,“ vysekla Grznárovi poklonu jeho partnerka.

Když jsme se zeptali Filipa, jak on vidí Veroniku, rozhodně se zaměřil na její umění v kuchyni. „Je báječná kuchařka a hrozně starostlivá pečovatelka. Je to zkrátka žena, za kterou se rád vracím z práce domů, protože ona je můj anděl,“ dodal Grznár, který se nedávno utkal v brazilském jiu jitsu se zpěvákem Benem Cristovaem, jemuž kvůli zranění podlehl.

Je tak evidentní, že oběma partnerům láska jen kvete. A i to je důvod, proč oba uvažují o svatbě!

Mohlo by vás zajímat

Další články