Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Kultovní film Titanic: Jak se změnili chudý Jack a krásná Rose po více než 20 letech od natáčení

Kultovní film Titanic: Jak se změnili chudý Jack a krásná Rose po více než 20 letech od natáčení
Zdroj: archiv
+ Dalších 20 fotografií
galerie
Titanic (1997) od Jamese Camerona patří mezi kultovní trháky, které se zapsaly do dějin. Příběh vypráví o tragédii, při které "nepotopitelný" skvost naboural v Severním moři do ledovce. Ten poslal luxusní Titanic ke dnu a s ním i nespočet lidí. Ústřední dvojici, která se při plavbě do sebe zamiluje a prožije poslední společné hodiny na lodi na maximum, ztvárnili Kate Winslet (44) a Leonardo DiCaprio (45). Jak se od dob natáčení mladá herecká dvojice změnila?

Čarokrásná Rose

Herečka Kate Winslet (44) se za dobu, kdy ztvárnila něžnou Rose, moc nezměnila, pořád je stejně krásná. Hvězda Titaniku stihla od dob natáčení velkofilmu porodit tři děti třem různým mužům a zahrát nespočet různorodých rolí. Sama Kate přiznává, že už to není, co to bývalo, ale se svým vzhledem je i tak velmi spokojená.

„Mám velká prsa, zadek a chlapa, co mě miluje. Tak jako každý se někdy necítím zrovna sebevědomě, ale můžu opravdu upřímně říct, že jsem se nikdy necítila tak dobře kvůli svým křivkám,“ řekla herečka pro časopis People.

Frajírek Jack

Leonardo DiCaprio (45) je stále snem mnoha dívek a žen po celém světě. Leo měl odjakživa něco do sebe. Herec, který ztvárnil floutka Jacka, byl slavný už dávno před Titanikem, ale právě tento snímek ho katapultoval mezi hvězdy světového formátu.

Výrazných rolí má za sebou více než dost, ale do smrti bude jistě vděčný příležitosti, kterou dostal v roce 1997 ve filmu Titanic. Svým fenomenálním výkonem uchvátil Leonardo DiCaprio veřejnost i v dalších snímcích, jako například Vlk z Wall Street nebo Revenant, za kterého konečně dostal vytouženého Oscara.

Nebylo hereckého kolegy, který by mu to nepřál. DiCaprio si podle všech zasloužil Oscara už léta, ale štěstí se na něj usmálo teprve v roce 2016, kdy si za ztvárnění lovce a trappera vysloužil sošku za nejlepší mužský herecký výkon.

Oba herci zrají jako víno, na jejich proměnu se podívejte v naší galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy