Legenda české hudební scény, kapela Vanessa, se po čtyřech letech dala znovu dohromady a přichází s novou deskou s názvem Antidotum. Od jejich comebackového alba Ave Agony uběhly dlouhé čtyři roky a nikdy nebylo jisté, že to kapela po sérii úspěšných koncertů a singlech Ahoj, chcípni a Fízl na speedu zkusí ještě jednou.

Naštěstí pro fanoušky se devadesátkový kult opět vrací a to v neskutečně dobře znějící produkci Johna Fryera, který pracoval s takovými hvězdami jako jsou Depeche Mode nebo Nine Inch Nails. Samir Hauser, Jakub Horák, Miroslav Papež a Jaroslav Stuchlý zní na novém albu a v novém klipu fakt světově a ve světle mainstreamového popu, který denně jak kolovrátek zní ze všech českých rádií, působí tvorba Vanessy jako zjevení z nebes.

Antidotum se bude křtít 28.11. v Rock Café v Praze, kam dokonce dorazí i John Fryer, který si s Vanessou pár pecek zahraje. První video se jmenuje Dobře organizovaná tlupa, a jak je u Vanessy zvykem, je to dekadentní, na hraně, provokující a zábavné zároveň.