Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kult zběsilého Lea Beránka: Tahle sexy zpěvačka ho odsoudila na Facebooku a začali jí vyhrožovat!

Markéta Poulíčková jen na Facebooku vyjádřila svůj názor.
Zdroj: Facebook.com, JanSvoboda.com

Nedávné vystoupení Lea Beránka v klubu Roxy vyvrhlo obsah žaludku nejednomu soudnému člověku. A aktivity účastníka z reality show Hotel Paradise začaly nabírat grády! Ukázali jsme vám fotky, kde si neurotický Leo pohrával na veřejnosti se svým nástrojem, a rozhodně nešlo o zatloukání hřebíku do zdi.

Video, kde se Beránek chová jako smyslu zbavený, pobouřilo i českou zpěvačku Markétu Poulíčkovou (25). Ta na svůj facebookový účet vložila zmiňované video s komentářem: „Co je zač tento kluk? Prd umí, mladej fracek to je, který si myslí, že spolkl všechnu moudrost světa, a navíc zmlátit nevinnýho člověka do krve, to je opravdu hrdinství! Třikrát fuj,“ vztekala se zpěvačka.

Rozhodně ale nečekala, jakou lavinu výpadů vůči ní tento post spustí. Už po chvíli totiž zveřejnila: „Tak chápete to? Člověk vyjádří svůj názor a už mi chodí výhrůžné zprávy,“ divila se Poulíčková.

Některé Leovy fanynky, které by si zřejmě od svého idola nechaly líbit cokoliv a které ho vzývají téměř jako boha, začaly Markétě posílat nejen zprávy, ale i veřejně se pod jejím statusem pohoršovat. Což by nebylo tak divné, i když si můžeme myslet cokoliv, fanynka Lea jen vyjádřila svůj názor, ale někteří pisatelé byli zřejmě tak ostří v soukromých zprávách, že se zpěvačka rozhodla příspěvky smazat.

My vám je ale v galerii přinášíme v celém znění a doufáme, že se tihle dva nikdy nesetkají.

Související články

Další články