Pátrání po Míše trvá už 8 dnů. Policie zatím tápe. Objevují se spekulace, že nejbližší rodina může vědět něco navíc. Něco, co zatím tají.

Otázkou je připojení na Facebook přes mobilní telefon. Někdo svedl policii na špatnou stopu. Kriminalisté se dlouho domnívali, že dívka zmizela ve středu ráno. To byla na jejím Facebooku vidět aktivita. Jenže Míša zmizela už v úterý.

Kdo byl na jejím Facebooku? Kdo měl její mobil? A proč to dělal?

Šokující je, jak se matka prezentuje na Facebooku. Tohle není nějaká hra na Hitlera, to je prostě otevřený neonacismus. Blesk.cz upozornil na fotky, kde má matka na krku dokonce hákový kříž.

Míšina matka obdivuje Hitlera a Evu Braunovou. Na některých fotkách pózuje se zbraní a podle jejího přítele „vyrazí na negry“.

V takové rodině malá Míša vyrůstala. Dokonce lajkovala fotky s neonacistickou tematikou. Rodina vás donutí dělat různé věci, které si Míša ani nemohla plně uvědomovat…

Míša je asi 155 až 160 centimetrů vysoká, hubené postavy. Má zvlněné hnědé vlasy na ramena, šedé oči a nosí brýle s fialovými obroučkami. V době odchodu z domova měla na sobě pravděpodobně prošívaný kabát ke kolenům a tmavé kozačky s bílou kožešinkou. S sebou měla růžový školní batoh od Nike.