Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Kuk, já nejsem kluk! Lady Gaga snad poprvé vypadala jako žena! Došly jí snad nápady?

Není možná! Gaga je asi skutečně žena.
Zdroj: Profimedia.cz

Jak se zdá, kontroverzní zpěvačka Lady Gaga (27) si buď potřebovala oddychnout od svých nadgalakticky švihlých kostýmů, nebo jí jednoduše došly nápady. Jak si jinak vysvětlit to, že se hvězda objevila ve společnosti bez umělých zubů nepřipomínajíc chodící steak?

Zpěvačka byla požádána o to, aby otevřela novou pobočku obchodního řetězce H&M v New Yorku na Times Square. A jaké bylo překvapení, když se příznivkyně ujetých outfitů objevila v celkem normálním oblečení, s minimem make-upu a ke všemu jí to docela seklo!

Gaga na otevíračku obchodu dorazila v barevné kombinéze a botách na vysoké platformě. Své peroxidové vlasy nechala volně spuštěné na ramena a obličej jí nehyzdily žádné ulítlé okuláry ani tuna make-upu.

Její eskapády v oblékání asi nemohl vystát Taylor Kinney, model, herec a zpěvaččin bývalý přítel. Ten se s Gagou nedávno rozešel, i když je k sobě prý pojil dost dobrý sexuální život. Asi zas tak dobrý nebyl…

Související články

Další články