Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Kudrnatý sympaťák Roman z MasterChefa: Z vlastní kuchyně vytvořil svatyň pro labužníky

Zdroj: Roman Staša archiv
+ Dalších 12 fotografií
masterchef
Roman Staša (31) patří mezi nejoblíbenější soutěžící kulinářské show MasterChef Česko. Tenhle sympatický kudrnatý kuchtík si dokázal získat srdce diváků a v soutěži válí. Na sociálních sítích ho sleduje přes 50 tisíc lidí a Roman rád nechá lidem nakouknout do svého soukromí.

Roman Staša patří k horkým favoritům soutěže MasterChef. U lidí sklidil mnohem více úspěchů než jeho kolegyně Pavlína Lubojatzky, která již několik týdnů v kuse schytává od diváků pořádnou nálož na sociálních sítích.

„Roman je můj jasný favorit. Skvělý kuchař a usměvavý kluk,“ rozplývají se fanynky nad Romanem. „Přesně tak. Je skvělý. Navíc se na něj dobře dívá,“ přizvukuje další. Roman se na Instagramu pochlubil sérií fotek ze svého soukromí.

Roman zkrátka jídlem žije, a proto není divu, že většinu času tráví v kuchyni, kterou přetvořil na doslova svatyň pro labužníky. Moderně zařízená kuchyň lahodí oku a není divu, že v ní Roman se vší láskou připravuje ty nejchutnější recepty.

Související články

Další články