Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Kudrnatý hezounek ze Stínů v mlze: Filip Březina si odskočil i na Vysočinu

Filip Březina ve čtvrté epizodě seriálu Stíny v mlze.
Zdroj: Se souhlasem České televize
Předchozí Další
+ Další fotografie
seriál

Nadějný herec Filip Březina (26) již zazářil v mnoha filmových a seriálových rolích. Kudrnatý sympaťák dostal příležitost předvést svůj um v životopisném filmu Zátopek nebo Vybíjená. Aktuálně se objevil na scéně seriálů Stíny v mlze, ale také Odznaku Vysočina, které rezonují na televizních obrazovkách. O tomhle herci rozhodně neslyšíte naposledy.

Herec Filip Březina si v seriálu České televize Stíny v mlze střihl roli ve čtvrté epizodě, která nese název Prank. Ve čtvrtém díle budou kriminalisté vyšetřovat oběšení populárního youtubera. Nikdo ze svědků klasicky nic neviděl a ničeho si nevšiml.

Mladý herec také získal roli v novém seriálu televize Nova Odznak Vysočina, ve kterém se objevil ve druhém díle Den blbec, ale také se ukáže v osmé a finální epizodě Na samotě.

Holič i diktátor v jednom

Šestadvacetiletý herec Filip Březina absolvoval v roce 2018 na Katedře činoherního divadla Divadelní fakulty Akademie múzických umění v Praze. Březina se od té doby objevil v mnoha populárních filmových snímcích, jako je Zátopek, Vybíjená, Zahradnictví a Zlatý podraz. Svůj podpis zanechal i v seriálech Specialisté či Dáma a Král.

V divadelním světě aktuálně září v insenaci Diktátor v Divadle ABC, kde ztvárňuje hlavní dvojroli - vůdce Adenoida Hynkela a židovského holiče. Další výrazné role získal v inscenacích Romeo a Julie a Vojna a mír, Andělé v Americe nebo v muzikálu Elefantazie a věříme, že o tomhle herci ještě hodně uslyšíme.


GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy