Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kudrnatá Eva Burešová: Odložila žehličku a moc jí to sluší, jak se vám líbí víc

Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Proměna
Herečku Evu Burešovou si snad každý vybaví s rovnými vlasy. Málokdo ale ví, že má zpěvačka od přírody kudrnatou hřívu. Tou se nyní Burešová pochlubila na sociálních sítích a lidé se shodují, že to herečce neskutečně sekne. Ostatně můžete posoudit sami.

Eva Burešová pořádně překvapila své fanoušky, když na sociální sítě přidala fotky, na kterých vypadá jinak, než jak ji všichni známe. Rovné učesané vlasy totiž nahradila divoká hříva.

„Jak já ty svý kudrnatý vlasy neměla ráda, když jsem byla menší. Nic se s nimi totiž nedalo dělat! Neměli jsme žehličku ani žádný čupr přípravky. Ted? Mamma Mia! Díky Bohu za ně! A že si s nimi mohu dělat, co chci,“ pochvalovala si herečka své vlasy.

Působí šťastně

Burešové nový vzhled neunikl ani jejím fanouškům na sociálních sítích, kteří byli z kudrnatých vlasů doslova unešeni. „Aaaaach, úplně dokonalé fotky. Miluju!“ napsala jedna z fanynek a přidala srdíčko a zamilovaný smajlík. „Kudrnaté jsou nejlepší!“ má jasno další z komentujících.

Lidem kromě nového vzhledu známé herečky neuniklo ani to, že Burešová vypadá na fotkách spokojeně. „To je hrozně hezký, jak na vás je vidět, že jste šťastná,“ všimla si jedna z fanynek. Vztah s populárním kuchařem Přemkem Forejtem tak Burešové očividně prospívá.

A co vy? Líbí se vám Eva Burešová víc s rovnými vlasy, nebo s kudrnatými?

Související články

Další články