Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kudlu do zad vrazil nejbližší člověk! Víme, kdo ničí lásku Knechtové a Borkovce!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
Kruté hádky
Za rozchodem Petra Borkovce (18) a Kataríny Knechtové (37) stál třetí člověk! Věkově vzdálený páreček ze SuperStar 2018 se snaží zničit člověk z Borkovcovy nejbližší rodiny. Dvojice to před dvěma měsíci neustála. Teď je ale znovu spolu a bolestivá pravda vyplavala na povrch!

Petr Borkovec je do Kataríny Knechtové zamilovaný až po uši. Jeden z nejbližších příbuzných mu ale štěstí nepřeje. Hází mu klacky pod nohy s takovou vervou, že Knechtová řekla před dvěma měsíci dost.

O 19 let starší zpěvačka se s Borkovcem letos v září po pětiměsíčním románku rozešla. Oba ale věděli, že to není napořád. „Získám ji zpět, i kdyby mě to mělo stát život,“ řekl eXtra.cz v říjnu Petr. Katarína si potřebovala odpočinout od neustálých útoků, které z Borkovcovy rodiny přicházely a neustále sílily.

Redakce eXtra.cz získala informace, ze kterých běhá mráz po zádech. V Borkovcově rodném Jablunkově se dějí věci, s jejichž rozdýcháním by měla potíže i ta nejtvrdší povaha. Není divu, že to Knechtová už nezvládala.

Petr teď může slavit, Katarína si řekla, že to skousne. Borkovec jí za to zkrátka stojí. Přesto mezi ně chování člověka z jeho rodiny stále staví velkou bariéru.

KDO SE SNAŽÍ ZNIČIT VZTAH BORKOVCE A KNECHTOVÉ?

JAKÝMI PROSTŘEDKY SE TOHO SNAŽÍ DOCÍLIT?

PŘINESEME SVĚDECTVÍ BEZ CENZURY, SLEDUJTE EXTRA.CZ!

Související články

Další články