Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Kudla do zad Vondráčkové: Plekanec se poklonil maminkám, Lucii vyslal ostrý vzkaz

Tomáš Plekanec se svou partnerkou
Zdroj: Archiv Lucie Šafářové
+ Dalších 6 fotografií
vztahy
V neděli na Den matek si na své nejdražší vzpomnělo mnoho známých tváří. Nezapomněl ani hokejista Tomáš Plekanec, který vysekl poklonu hned dvěma „nejlepším maminkám“ v jeho životě. Nechyběla samozřejmě jeho vlastní maminka Květa a hned v závěsu maminka půlroční Leontýnky a jeho partnerka Lucie Šafářová. Na koho však zapomněl, byla Lucie Vondráčková, se kterou má dva syny...

Zatímco Lucie Vondráčková (40) napsala skrze sociální sítě hezká slova, když se Plekancovi a jeho partnerce Lucii narodila v prosinci dcerka Leontýnka, sama se hezkého gesta na svátek matek nedočkala.

Nejlepší maminky

Hokejista Tomáš Plekanec (37) vystřihl na Instagramu v neděli hned dvojitou poklonu těm nejlepším maminkám v jeho životě. "Nejlepší...," napsal Pleky k fotografiím své maminky Květy a maminky dcerky Leontýnky Lucie Šafářové (33).

Kdo by čekal, že zmíní i svou skoro bývalou manželku Lucii Vondráčkovou, se kterou má syny Adama a Matyáše, byl by na omylu. To, že Plekanec zřejmě nevnímá Vondráčkovou jako jednu z nejlepších maminek, zdůraznili i jeho sledující. "A Lucii sem nedáte, i když spolu nejste, je to matka vašich dětí," napsal jeden z uživatelů...

Plekanec je zatvrzelý

Tomáš Plekanec zkrátka neměl potřebu Vondráčkovou zmiňovat, i když pro své syny je jistě tou nejlepší mámou pod sluncem. Co se mezi nimi dělo, ví jenom oni sami. Jisté je, že zatímco zpěvačka už byla schopná vstřícného gesta směrem k Plekancovi a jeho nové rodině, hokejista, který momentálně hraje za Kometu Brno, zůstává vůči Vondráčkové zatvrzelý a nechce jí projevit byť sebemenší náznak sympatií.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy