Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Kudla do zad Tomáši Plekancovi: Tohle se nový přítel Lucie Vondráčkové chystá provést

+ Dalších 18 fotografií
GLOSA
GLOSA: Nový muž motající se kolem Lucie Vondráčkové (39) Tomáš Zonyga (26) existuje v mediálním světě sotva týden, už toho ale stihl zvládnout hodně. Zájem mu evidentně imponuje, proto veřejnost zásobuje jednou pikantností za druhou. Nezapomněl ale taky na uštědření políčku na dálku Tomáši Plekancovi (36).

Jak web eXtra.cz již informoval, mladík uveřejnil dlouhé vyjádření ohledně svého vztahu s Lucií. Považuje se spíš za kamaráda na léto, do budoucna ale nevylučuje ani to, že si spolu začnou hrát na doktora.

Jeho prohlášení sice u řady lidí moc pochybností o tom, jak to s Lucií Vondráčkovou (39) mají, nerozptýlilo, vyslalo ale na dálku jasný vzkaz jejímu stále ještě manželovi.

„Lucie je dobrá matka dvou kluků, které vychovává hezky a jak nejlíp dovede. Oba mluví plynule česky, anglicky, francouzsky a učí se španělštinu. Matyáš dělal gymnastiku a parkour. Lůca klukům neustále vymýšlí program (jumppark, IQ park, labyrint, kroužky, sport…), ostatně to můžete vidět i na Instagramu,“ pěl Tomáš ódy na svou kamarádku.

Podpásovka

A pokračoval. „Každý den mají teplé jídlo a pohádku na dobrou noc a při tom všem je na děti sama. Jediné, co je ještě nestihla naučit, je bruslení. S tím jí asi pomůžu já, ona sama moc bruslit neumí, ehm, ‚poleno‘,“ pochlubil se Tomáš Zonyga.

Jestli měl na mysli kolečkové brusle nebo ty na led, neuvedl, ale v obou případech to působí trochu zvláštně. Matyášův a Adamův tatínek je jedním z nejuznávanějších hokejistů u nás a bruslit umí tak, že by skoro mohl soutěžit s expřítelem Vondráčkové Tomášem Vernerem. Jako by tím chtěl říct, co je to Tomáš Plekanec za tatínka, když své syny ještě nebyl schopen naučit bruslit…

Mladý parkourista v textu píše, že se s Vondráčkovou nikde veřejně nechlubil, aby snad svou ex nevystavoval nepříjemným situacím. To je slovo slušného chlapa. škoda, že si neodpustil rýpnutí do hokejisty.

Schválně jestli teď Lucie Šafářová nebude třeba kluky učit zpívat.

Mohlo by vás zajímat

Další články