Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Kudla do zad skomírající Angelině: Brad Pitt se vrátil k Jennifer Aniston! Zde se scházejí…

Jennifer Aniston a Brad Pitt se mají znovu scházet!
+ Dalších 29 fotografií
Před třinácti lety jí Angelina Jolie (43) zničila život, teď Jennifer Aniston (49) pracuje na kruté pomstě! Mezi ní a Bradem Pittem (54) měla opět vzplanout láska. V době, kdy se s ním Angelina rozvádí, svádí boj o děti i se svou zákeřnou chorobou, je to pro ni doslova hřebíček do rakve!

Pokud se něco dá označit za čirou nenávist, pak je to vztah Angeliny Jolie a Jennifer Aniston. A není se čemu divit, vždyť o šest let mladší Angelina před třinácti lety Jennifer přebrala Brada Pitta a naprosto jí zruinovala život!

Teď se ale karta obrátila, Jolie je psychicky na dně a Aniston na koni. Podle informací australského magazínu OK! to dala s Pittem znovu dohromady. Pro Angelinu je to rána ze všech největší, protože rozvod s Bradem se pro ni vůbec nevyvíjí dobře.

Hrozí jí, že přijde o děti. Ty už údajně s matkou, která bojuje s anorexií, živí se kostkami ledu a je na pokraji kolapsu, nechtějí nic mít. Kdyby připadly do péče Bradovi, vychovával by je společně s Jennifer a to by Angelina nepřežila.

Pryč ale od katastrofických scénářů. Pro Brada s Jennifer jsou poslední týdny prý nejšťastnějším životním období. „Je to mezi nimi jako za starých časů. Vynahrazují si všechny ztracené společné chvíle a svou druhou šanci si vážně užívají,“ řekl zdroj časopisu.

Pojítkem pro ně údajně byl George Clooney, u něhož doma se po dlouhé době potkali. Slovo dalo slovo a začali se scházet pravidelně. Jestli nejde o fámu, Angelina pukne vzteky!

Mohlo by vás zajímat

Další články