Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Kudla do zad pro Daru Rolins: Rytmus o vztazích řekl věci, co by holka slyšet nechtěla

Zdroj: Archiv Dara Rolins / Archiv Rytmus / Koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Přiznání
Patrik Vrbovský přezdívaný Rytmus se rozněžnil na sociálních sítích a romanticky vyznal lásku své milované partnerce Jasmině Alagič. Zmínil také, co komplikovalo jeho předchozí vztahy a proč je právě s Jasminou nejvíce spokojený.

"Ona je můj každodenní Valentýn. Život před ní byl víc o mých vlastních zájmech a mojí cestě," svěřil se Rytmus (44) s tím, jak byl ve svých minulých vztazích lakomý a myslel spíše na sebe, než na své partnerky či společné cíle. Jasmina Alagič (31) ale obrátila celý rapperův život vzhůru nohama a ukázala mu hodnoty, které dříve nesdílel. "Od té doby, co jsem ji potkal, dostal můj život nový rozměr, jak žít naši cestu a hlavně názor, který si budu pamatovat do konce života - nebýt zamilovaný pouze na začátku," zmínil, co pro něj bývalo největším problémem.

Zpěvák apeloval na fanoušky, aby své partnery milovali nejen v počátečním šílenství, které sice v začátcích provází každý vztah, ale rychle vyšumí. A nezapomněl o své krásné Jasmině pět i další ódy. "Její bytí, osobnost a pohled na život mi nastavily velké zrcadlo, co je pravý život," uznal zpěvák. "Jsem šťastný a vděčný, že tě mám, že jsem tě potkal a že jsme rodina," dodal ještě zamilovaný Rytmus na adresu slovenské modelky a moderátorky.

Patrik Vrbovský prožil sedmiletý vztah se slovenskou zpěvačkou Darou Rolins (48). Popová diva uznala, že jedním z důvodů rozchodu byl i rozdílný pohled na budoucnost. Dara přestala podle svých slov Rytmuse milovat a nechtěla s ním mít proto dítě, vztah označili za unavený. Dara Rolins oslavila svátek zamilovaných s dcerkou Laurou (13): "S ní je každý den Valentýn," připsala pod roztomilou fotografii zpěvačka.

Související články

Další články