Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

KUDLA DO ZAD KARLA GOTTA: Drsné posměšky od bývalého kamaráda!

Zdroj: Profimedia.cz, reprofoto Youtube
+ Dalších 11 fotografií
ZKLAMÁNÍ
Před téměř čtyřmi roky Karel Gott (79) ukázal, že jak jde o jeho blízké, smysl pro humor jde stranou. Kvůli parodii na sebe a svou ženu odpískal dlouholeté přátelství s imitátorem Petrem Jablonským (39) a rozhodl se s ním skončit. Napodobitel slavných si z něj ale doteď dělá legraci, a to čím dál tím drsnější!

Leckdo si ještě pamatuje na scénku televize Barrandov, v níž Jablonský coby Gott a Sandra Nováková jako Ivana Gottová předváděli, co se asi tak dělo po premiéře muzikálu, v němž v té době Ivana hrála. Mistr ze skeče vyšel jako podpantoflák, který se své ženy bojí.

„Měl jsem ho docela rád, dělali jsme spolu i Silvestra a měl jsem ho za slušného člověka. Dělal jsem si iluze, že patříme do stejné party. Ale co udělal s tou holkou, jak se nalíčila jako Ivanka v muzikálu, to je strašné. Je to pro mě neuvěřitelné zklamání, protože to nemá úroveň. Není to vtipné, jenom zlé. A takoví lidé u mě končí. Je to kudla do zad,“ prohlásil podle Super.cz na adresu Jablonského zklamaný Mistr před svými přáteli.

Ten si ale stál za svým. „Tuším, že lidé, kteří se v branži pohybují, si o paní Ivaně myslí, že se takhle chová Kolegové ze šoubyznysu mi k videu říkali, že takhle to přesně je, že jsem se trefil. Pana Gotta trošku litují. Když se potkávají s jeho paní, mají pocit, že vládne nad vším, organizuje mu život. Nebo se o to aspoň snaží. V šoubyznysu to každý ví. Proto byla takhle vyobrazená, jak ji vidíme. Možná by se pan Gott mohl zamyslet, jestli na tom nebude něco pravdy. Možná si to jen nechce přiznat,“ řekl tehdy Jablonský.

Nový útok

Že by ho odepsání od Karla Gotta (79) nějak zbrzdilo a od té doby si dával pozor, to se rozhodně nedá říct.

Tak třeba na závěr loňského roku jeho hlasem vyprávěl pikantní historku, která by uraženého zpěváka mohla ještě víc nakrknout. „Já jsem jednou na Silvestra potkal takovou krásnou dívku, ale říkal jsem si: Oči má sněhem zaváté a v duši má chladný stín… Ona byla chladná, protože byla lesbička, přátelé. A když se mě novináři zeptali, jak se vlastně dívám na ty lesby, tak jsem říkal: ‚No, většinou na internetu a v HD kvalitě!‘,“ udělal Petr Jablonský ze zpěváka v legraci příznivce lechtivých filmů.

Imitátor si ani jinak nebere servítky. Loni třeba také glosoval fakt, že nebyly vyhlášeny ceny Český slavík Na Frekvenci 1 pak imitoval Gotta volajícího organizátorům ankety Památka roku s tím, že by ji chtěl vyhrát, aby dostal aspoň nějakou cenu.

Ti dva už si zkrátka asi nikdy do náruče nepadnou…

Související články

Další články