Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Kudla do zad Dády Patrasové? Slováček s Gelemovou promluvili o miminku!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 51 fotografií
Šokující
Felix Slováček (75) a Lucie Gelemová (36) jsou zamilovaní až po uši. Vidět to bylo především na sobotním Česko-Slovenském plese, kde se od sebe milenecká dvojice neotrhla. Dáda Patrasová (62), kterou řada lidí po opilecké bouračce zavrhla, zůstala doma. Možná je to dobře, kdyby do Obecního domu nakonec dorazila, nejspíš by Gelemové dala pár facek!

Dáda Patrasová (62) a Felix Slováček (75) jsou pořád manželé a rozvádět se ani nehodlají. Saxofonista a profesionální proutník Felix se s Lucií Gelemovou (36) chystají hodit Dádu přes palubu!

Na sobotním Česko-Slovenském plese se od sebe nedokázali odtrhnout a poprvé promluvili o miminku. „Dítě budu chtít s tím, koho mám ráda. A Felixe miluji. Takže uvidíme,“ řekla Gelemová webu Blesk.cz. „Užívám si života, co přinese, a pokud se toho dožiju, proč ne,“ přitakal Slováček.

Pro Dádu by Felixovo dítě s výtvarnicí Lucií znamenalo kudlu do zad. Sice je smířená s tím, že každý už žije s jiným partnerem, ale přece jen trošku počítala s tím, že částečně dožijí spolu. Miminko by jim v tom zcela jistě zabránilo.

Související články

Další články