Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Kuchařová VERSUS Babišová! Komu to sluší, a kdo vypadá jako kačer Donald?

Monika Babišová versus Taťána Kuchařová… To je teda boj.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
Souboj mezi mládím a stářím není fér, a ten bychom si ani netroufli hodnotit. Ale pokud tady jde o květinové věnce, tak to už je zcela jiná písnička.

Jedna z nejúspěšnějších českých modelek Taťána Kuchařová (29) stále, i po letech, co jako Česká Miss dokralovala, vypadá velmi dobře. Naposledy se svým fanouškům pochlubila fotkou, na které má na hlavě nádherný věnec vytvořený z čerstvě natrhaných květin.

V dnešní době má snad už každý na svém profilu minimálně jednu fotku s květinovým věncem na hlavě. Nicméně většina věnců byla vytvořena pouze virtuálně, aplikací Snapchat. Té propadla například Kim Kardashian West (36) a nebo manželka stále ještě ministra financí Andreje Babiše (62), Monika Babišová (42). Ta má takových fotek hned několik.

Bohužel Moniku na fotce nezdobí milý úsměv jako Taťánu, paní ministrová na svém selfíčku tak trochu kopíruje zlaté dobré časy Agáty Prachařové (32), a špulí na ní pusu o sto šest.

Jestli je to vhodně zvolená póza pro dámu po čtyřicítce, to už necháme na každém z vás… Nicméně Taťána nevábí jen svým mládím, ale hlavně svojí přirozeností, a z toho by si paní Babišová měla vzít asi příklad.

Související články

Další články