Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kuchařová účinkováním ve StarDance rozdělila Česko na dvě skupiny: Jedni ji nenávidí, druzí jí fandí. Zastal se jí Eben a je to ještě horší

Táňu Kuchařovou diváci často kritizují v diskuzním fóru.
Zdroj: herminapress.cz

Velká favoritka na vítězství ve StarDance Taťána Kuchařová (25) to nemá jednoduché. Přestože od začátku na sobě maká, v diskuzním fóru serveru ceskatelevize.cz se objevuje spousta negativních komentářů na její osobu. V posledním přímém přenosu se modelky zastal i moderátor Marek Eben, ale podle dalších reakcí tím všechno jen zhoršil.

Diskutující většinou kritizují Kuchařovou za to, že jim připadá její účast v soutěži protekční, že působí příliš chladně a bez emocí, že ji porota protěžuje. Proti tomu se v posledním přímém přenosu velmi ohradil Marek Eben, který několikrát diváky napomenul, aby byli k Táně mírnější, případně do diskuze psali hezčí příspěvky.

To ale bohužel těžko ovlivní, právo vyjádřit se má každý, a pokud někdo vyloženě porušuje pravidla diskuzí, bývá jeho příspěvek adminem smazán. Kuchařová ale není jedinou účinkující, na jejíž osobu se strhla kritika, diváci nenechali nit suchou na téměř každé taneční dvojici, takže mentorování Ebena bylo trochu zavádějící.

I přesto patří Kuchařová s Janem Onderem k velkým favoritům na vítězství. Už příští sobotu se rozhodne mezi tímto tanečním párem a mezi Annou Polívkovou a Michalem Kurtišem.

Související články

Další články