Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Kuchařová s Brzobohatým na nože: Mrazivá slova o najímání vrahů a přilévání do ohně

+ Dalších 5 fotografií

Slovní přestřelka mezi Taťánou Kuchařovou (34) a jejím exmanželem Ondřejem Brzobohatým (39) stále není u konce. Nepřímo se k situaci, kde je Ondřej ze strany Miss World 2006 označován za manipulátora a nevěrníka, vyjádřila Daniela Písařovicová, ale také psycholog. Ten pro Showtime prozradil, že doufá, že Taťána není ten typ člověka, který by si najímal na svého ex vraha.

Ještě minulý rok byl soukromý život Taťány Kuchařové a Ondřeje Brzobohatého neznámým pojmem. Dnes je tomu zcela naopak, Miss World 2006 nechala pod pokličku nahlédnout poté, co se na jejího ex vyvalila nevěra, kterou jí Ondřej zasadil kudlu do zad. Nevěra ale nebyl jediný důvod k rozchodu. Známý hudebník dokázal s Kuchařovou tak manipulovat, že bylo těžké jeho lžím nevěřit.

"Samé lži a neskutečné manipulace. Přísahat na smrt vlastní rodiny – neskutečné věci a já tomu věřila. Myslím si, že jsem to ustála velice dobře, a přála bych to i jeho dalším partnerkám, aby to jednou také ustály tak důstojně," řekla Taťána pro Showtime.

Její rozsáhlé vyjádření si nakonec nenechal líbit ani Brzobohatý, podle kterého Taťána svá slova dost přibarvila, a to například ohledně Daniely Písařovicové. Hudebníkovo vyjádření ale Kuchařová vmžiku odmítla se slovy, že lže.

Vyjádření psychologa ke Kuchařové

Na to, aby se člověk dostal z tohoto bludiště tvrzení a vyjádření, si Showtime povolal odborníka, podle kterého nastřádal pár za dobu soužití dost nevyřešených věcí.

"Je možné, že během společného soužití docházelo k situacím, které nedořešili a nedotáhli. Vlastně se teď snaží, aniž by si uvědomovali, o co jde, to dořešit. Měl jsem dva případy, kde si najali vraha. Já nevím a doufám, že Táňa Kuchařová není tento typ, co by si najímal vraha. Ale pokud jí bude ta situace hrát na nějaké slabé strunky, které nemá pod kontrolou, kdoví, kam až to může dojít. Navíc pokud bude někdo přilévat olej do ohně," řekl psycholog Karel Humhal.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy