Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Kuchařová jde tvrdě do boje: Vyvrací tvrzení Brzobohatého a mluví o kyberšikaně

Česká Miss
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Vyjádření

Taťána Kuchařová (35) se nadále snaží zvrátit kauzu týkající se její církevní žaloby na Ondřeje Brzobohatého (40) ve svůj prospěch. Od vypuknutí skandálu se k němu vyjádřila už dvakrát a nyní tak učinila potřetí, když se na sociálních sítích snažila uvést vše na pravou míru. Promluvila jak o kyberšikaně, kterou v posledních dnech schytává, tak v samotném závěru vyvrací Gregorova slova. 

Bývalí manželé Taťána Kuchařová a Ondřej Gregor Brzobohatý jsou momentálně nejprobíranějším párem v českém šoubyznysu. Všechno to začalo u církevní žaloby, která se dostala do médií a v níž stálo, že Ondřej má zálibu v převlékání do dámských šatů, včetně toho, že má si je nejistý svou sexuální orientací. Na to Ondřej odpověděl tak, že rozhodně vždycky byl a bude heterosexuál. Oblibu v ženském oblečení ale neskrýval, naopak se k tomu přiznal, jak informoval deník Blesk. Vždy šlo ale o rámec nějaké hry.

Kuchařová promluvila

Taťána se tak stala terčem pomluv. Osočovali ji nejen fanoušci, ale také české osobnosti, které se ve velké většině postavily na stranu Ondřeje. Nyní se již potřetí ke všemu vyjádřila na svých sociálních sítích. V něm na úvod napsala, že o tom do anulace církevního sňatku nechtěla mluvit, nakonec ji k další obhajobě přiměla šikana, které teď prý nyní čelí.

"Kyberšikana, které teď čelím, má několik rovin. Jednou z nich je obviňování z homofobie. Právě tahle část se mě obzvlášť dotýká. Mám za sebou 15 let práce v neziskovém sektoru a 8 let práce na poli lidskoprávním. Bojuju za práva žen, menšin, podporuju manželství pro všechny. I o kontroverzních věcech, jako je třeba přijetí Istanbulské úmluvy, se nebojím mluvit nahlas," zlobí se na kritiky Kuchařová.

Z vyjádření Kuchařové je patrné, že se na stranu Brzobohatého postavila nejen jeho rodina, kamarádi a široká veřejnost, ale zřejmě také její přátelé. "Nevěřila jsem, že se na to všechno dá tak rychle zapomenout. Stačil jeden rozhovor pro bulvár, kde mi někdo jiný dává slova do úst, a najednou je všechno pryč. Nikdo neviděl můj text, ale každému je vše hned jasné. Důkazy nikdo nepotřebuje. Obzvlášť mě to mrzí u lidí, od kterých bych čekala víc," povzdechla si modelka.

Kuchařová mluví o homosexualitě

Nejzásadnější z celého prohlášení se pak jeví samotný konec. "Takže jednou provždy: nikdy jsem nepoužila slovní spojení sexuální deviace a nikoho jsem neposílala k sexuologovi, nadto z údajného strachu, že je homosexualita dědičná. O moc absurdnějším obviněním jsem nečelila (a že jich v uplynulém týdnu bylo). Na rozdíl od všech lidí, kteří v rámci vyjádření podpory jednomu pošlou vlnu nenávisti druhému a přijde jim to normální, jsem skutečně tolerantní," ukončila svůj příspěvek misska.

Ze závěru vyjádření je tak patrné, že popírá Brzobohatého slova o tom, že ho měla jeho exmanželka hnát k sexuologovi, aby zjistila, zda jeho libůstka není dědičná. Opět v této souvislosti mluví o homosexualitě, přičemž herec v rozhovoru pro Blesk uvedl, že ho modelka hnala k odborníkovi kvůli sexuální deviaci. Kuchařová navíc už v předchozím prohlášení gratulovala Brzobohatému ke coming outu a vyzvala ho k vyřčení celé pravdy. 

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy