Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Kuchařka Kamu si nechala odstranit silikony: Tak čau kozy, nazdar p*del, jásá

Partner Robin je pro Kamu vždy tou největší podporou.
Zdroj: se souhlasem Kamu / koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
změna

Kuchařka Kamu (31) se svěřila, že se potýká s nemocí zvanou syndrom polycystických ovarií (PCOS), což znamená hormonální nerovnováhu, kvůli které nemůže mít děti. Nyní také prozradila, že si nechala odstranit prsní implantáty, které se nikdy nesžily s jejím tělem, ač jí udělaly skvělou službu. Teď ale jejich vyjmutí bere jako znovuzrození. "Tak čau kozy, nazdar prdel," uvedla s nadhledem.

Kuchařka Kamila Rundusová alis Kamu se nedávno rozhodla svým fanouškům svěřit s velmi soukromou záležitostí. Trpí vážnou nemocí zvanou syndrom polycystických ovarií. Nemoc provází zastavení ovulace, absence menstruace a naopak zvýšení androgenních rysů, jako je růst ochlupení na místech, kde se to u žen nepředpokládá.

Vypadaly jak moje, jenže moje nebyly...

Nyní se Kamila svěřila s další intimní záležitostí.Rozhodla se nechat si odstranit prsní implantáty, které již dokonaly svou službu, za což je vděčná, nyní ale prý už nastal čas na jejich vyjmutí.

"Svými prsními úpravami jsem se nikdy netajila. První jsem podstoupila, když jsem shodila 35 kg, a na doporučení si nechala chybějící tuk nahradit výplní. Jenže pak jsem začala aktivně sportovat a prsa se mi pod tíhou implantátů začala v sedu opírat o stehna," uvedla. A tak Kamila podstoupila druhou rekonstrukci.

"No, jestli měl někdo fakt dobře udělaný prsa, tak jsem to byla já. Byla to opravdu ta nejkrásnější prsa, vypadala fakt jak moje," popisuje Kamu. "No jo...jenže ony moje nebyly. Vždy pro mě bylo těžké se s implantáty pod kůží sžít, ale snažila jsem se zvyknout si a neřešit, že moje tělo cizí tělesa nepřijímá, že mě prsa pod těžkou vahou bolí, že se mi s nimi špatně spí, sportuje."

Brala jsem to tak, že mám s plným hrudníkem větší cenu

"Důležitější pro mě tehdy bylo asi to, jak mě vnímá okolí, a zdálo se mi, že s plným hrudníkem mám větší cenu." Roky pomalu plynuly a Kamu si uvědomila, že vylepšený hrudník již nepotřebuje, což řekla i svému partnerovi Robimu, který je pro ni tou největší oporou, a tak se rozhodla k zásadnímu kroku - implantáty odstranit.

"Začala jsem vnímat, že to, co pro mě v životě měly udělat, už udělaly. Dodaly mi sebevědomí v době, kdy jsem byla zakomplexovaná a měla sebevědomí i psychiku na bodu mrazu. Udělaly pro mě přesně tu službu, kterou jsem potřebovala, pomohly mi a já je za to miluju."

"Dnes už ale vnímám své tělo a samu sebe jinak. Uctívám tělo i sebe, dávám si spoustu lásky a chci si ulehčit na všech frontách. Tenhle krok považuji za odvážný a zásadní na své “healing journey”. Vnímám ho jako své znovunarození. Vždy jsem si stála za tím, že každý ať si se svým tělem dělá, co sám cítí. Ať si prsa nandáváme, vyndáváme, děláme jiné zákroky nebo rozhodnutí, je to jenom naše věc."

"Protože jsem těšila 9 měsíců, já teď cítím obrovskou úlevu a krásně se mi dýchá. Spadl mi těžký kámen z hrudníku a já jsem zase o něco více Já. PS: Jo a ten zadek? Tak ten je pěkně vydřenej!" dodala Kamu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy