Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Kuchař, v jehož podniku děsivě popálili Týnuš Třešničkovu: První vzkaz po TRAGÉDII V RESTAURACI

Nusret Gökçe a podnik, kde došlo k popálení Týnuš Třešničkové.
+ Dalších 41 fotografií
V tureckém Istanbulu došlo k tragédii, kdy byla v slavné restauraci popálena Týnuš Třešničková (22), její přítel a další lidé. Youtuberka má podle prohlášení ministerstva zahraničí popáleniny na 30 procentech těla. Nehodu odnesl zejména její obličej, hrudník a ruce. Kuchař Nusret Gökçe, který je zároveň majitelem podniku, vydal k neštěstí prohlášení.

Muselo to být strašlivé! Youtuberka a instagramová královna Týnuš Třešničková (22) byla v turecké restauraci popálena na 30 procentech těla. U hlavy jí explodovala hořlavina. Týnuš se snažil uhasit její přítel, i když sám je také výrazně popálen.

Po této strašlivé události majitel restaurace Nusret Gökçe učinil prohlášení:

„Vážení přátelé, včera večer jsme měli velmi smutnou nehodu v naší restauraci Etiler. Chtěl bych informovat naše hosty a veřejnost o tomto problému. Především vyjadřuji svůj osobní smutek. Navštívil jsem naše hosty na různých místech v Istanbulu. Pevně doufám, že se uzdraví. V průběhu mého pracovního života budu i nadále vítat naše hosty, kterých si nesmírně vážím. Chtěl bych také sdělit, že vizuální show, která způsobila tuto nešťastnou nehodu, jsme na neurčitou dobu zrušili. Žádná show není důležitější než zdraví, důvěra a potěšení hostů pro můj tým, který bych popsal jako svou rodinu,“ uvedl Nusret Gökçe.

K neštěstí došlo při manipulaci číšníka s hořlavinou. Šokovanou Týnuš, která má podle lékařů popáleno 30 procent těla a ministerstvo zahraničí mluví hlavně o obličeji a hrudníku, si vzali do péče v tamní nemocnici. První videa působí děsivě. A podobně hrůzně, i když o poznání lépe dopadl i Třešničkové přítel Viktor Hajíček a další lidé. Týnuš je na tom bohužel nejhůř. Držíme palce.

DÁLE ČTĚTE:

PRVNÍ INFORMACE Z NEMOCNICE. TÝNUŠ MÁ ROZSÁHLÉ POPÁLENINY NA 30 PROCENTECH TĚ­LA.

VIDEO UKAZUJE TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVOU V ŠOKU, JAK ČEKÁ NA POMOC.

JAK DOPADL PŘÍTEL TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÉ? JE POPÁLEN NA 15 PROCENTECH TĚ­LA.

Mohlo by vás zajímat

Další články