Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Kuchař Emanuel Ridi už není sám: Horskou romantiku si užívá s krásnou Slovenkou

Emanuel s krásnou Italkou.
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
láska
Teprve v létě oznámil rozchod s tanečnicí Lucií Hunčárovou (33) a horské sjezdovky už na začátku lyžařské sjezdovky brázdí s krásnou Slovenkou. Ridi (46) už je podle fotografií zase šťastný. Pobyt na horách si užívá se vším všudy. Lyžování, wellness, dobré jídlo a společnost krásné ženy... Co víc si může italský kuchtík přát.

I když nedávno v jednom z rozhovorů tvrdil, že si dává pauzu od žen a naplno se věnuje práci, single života si moc dlouho neužil. Italský svůdník je podle všeho opět zadaný a to s krásnou brunetkou, která pochází zřejmě ze Slovenska. Ridi si aktuálně užívá milované Dolomity a s sebou vzal krásnou neznámou, která mu dělá společnost.

Emanuel už se novou ženou ve svém životě netají a na sociální síti sdílel společnou fotku. Krásná brunetka je pravděpodobně v podobném věku jako jeho bývalá přítelkyně Lucie Hunčárová. Italský hřebec si zkrátka potrpí na mladší ženy a musíme přiznat, že mu to vedle svůdné dámy velmi sluší.

Páreček si spolu užívá azurovou oblohu, lyžovačku, výborné drinky a ty nejvybranější speciality, ve kterých se Emanuel vyzná.

Ať už se z neznámé ženy opravdu vyklube vážná známost nebo ne, pohodové chvíle v dobré společnosti Emanuelovi přejeme. Po rozchodu s Hunčárovou vypadal sklesle a fakt, že si za něho Lucie našla celkem brzy náhradu mu asi také moc nepřidal.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy